Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Neo-Instal-Rem Jarosław Wroński

Zawód: hydrauliczne usługi Hydraulik 
Adres: Dolnośląskie, strzelin
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Profesjonalne usługi instalacyjne, hydrauliczne,remontowe Słowa kluczowe: ogrzewanie, pompy, cieplo, hydraulika, remonty, przeglądy, gaz, kotlownie

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 2279
Data utworzenia profilu: 2010-02-11 13:52:21
Data ostatniej aktualizacji: 2010-02-11 13:52:21 

Opinie o Neo-Instal-Rem Jarosław Wroński

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Jarek to fachowiec najlepszej klasy z dużym doświadczeniem. O takich fachowcach tylko słyszeliśmy i w końcu spotkaliśmy!!! Zero zaliczek, zero problemów, robota posuwała się do przodu i została skończona przed terminem. Posiada profesjonalny sprzęt niezbędny do prawidłowego przeprowadzenia remontu. Posiada uprawnienia hydrauliczne, elektryczne i gazowe. Bardzo dobrze współpracuje się z nim. Zawsze chętnie służył profesjonalnym doradztwem. Wyremontował u nas we Wrocławiu całą łazienkę i WC. W zakres pracy wchodziło: wymiana starej instalacji hydraulicznej i założenie nowej , wymiana instalacji elektrycznej, przygotowanie ścian i podłogi do położenia kafli, położenie kafli, złożenie i zamontowanie nowoczesnej kabiny prysznicowej, geberitu i pozostałej armatury sanitarnej. Polecamy Go szczerze i życzymy wielu klientów!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Zadowoleni z Wrocławia dnia: 2016-02-15 14:46:39 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Usługa wykonana szybko i solidnie. Jestem w 100% zadowolona z usługi.Poprzedni "fachowiec" odwalił tylko fuchę.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Anna Makowska dnia: 2010-05-18 23:06:47 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją