Opinie o D&M Rybski oleśnica

Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

D&M Rybski

Zawód: hydraulika - sprzęt, urządzenia, wyposażenie - produkcja-hurt Hydraulik 
Adres: Dolnośląskie, oleśnica
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: sprzedaż i instalacja kuchni gazowej Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 5x

Jakość usług: 0% wysoka 3x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 0% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 1376
Data utworzenia profilu: 2009-11-24 14:41:38
Data ostatniej aktualizacji: 2009-11-24 14:41:38 

Opinie o D&M Rybski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Uwaga na tę firmę. Nie wystawiają faktur, a więc sprzęt przez nich zamontowany nie posiada gwarancji. Nie odbierają telefonów. Oszukują starsze osoby. Ceny montażu są wzięte z sufitu. Nie polecam, a nawet przestrzegam.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: anonim dnia: 2013-09-04 13:57:42 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: C.d na temat firmy Rybskiego po wezwaniu autoryzowanego serwisu do piecyka gazoawego okazalo sie ze: elektrody zostaly zle podlaczone,brak filtra gazu i wody slowem jak stwierdzili fachowcy osoba ktora to montowala nie miala pojecia jak to zrobic i nie jest to pierwszy taki przydek.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: ta funkcja w/w firmie nie istnienie
Opinia dodana przez: cezary dnia: 2010-08-31 21:23:48 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Mialem tez kontakt z firma pana Rybskiego, zamontowali piec gazowy nie zostawili gwsarancji, urzadzenie uleglo uszkodzeniu na prosby telefoniczne o podanie numeru do serwisu podawali niewlasciwe, nikt nie slyszal o nich, odmawiaja przeslania karty gwarancyjnej, pracownicy wulgarni, zawsze tlumacza ze szefa nie ma.W ostatnije rozmowie pracownik stwierdzil,ze go ta sprawa nie interesuje i ze moge sobie isc do sadu jemu to :wisi:Ostrzegam przed w/w firma
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: ta funkacja nie wystepuje
Opinia dodana przez: Cezary dnia: 2010-08-27 09:14:06 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma pana Rybskiego plakatuje całe osiedla zawiadamieniami o planowanej wymianie wszystkich kuchenek gazowych/junkersów/etc. Utrzymane jest to w atmosferze akcji prowadzonej w imieniu administraci. Na ogłoszeniach pisze "OGŁOSZENIE", "ZAWIADOMIENIE", "UWAGA". Mają jakieś niby identyfikatory, jakieś urządzenia co wykrywają "przecieki gazu". Przedstawiają się że są z gazowni. Podają nawet numery telefonów do gazowni które odbiera podstawiona osoba i potwierdza, że jest prowadzona akcja modernizacji urządzeń i że lokatorzy za nic nie płacą. Pracownicy tego pana podsuwają "jakieś" dokumenty do podpisu które mają być protokołem odbioru montażu KTÓRE SĄ W ISTOCIE UMOWAMI KREDYTOWYMI. Naciągają w szczególności osoby starsze. Do montażu piecyka czy kuchenki zawsze czegoś brakuje za co trzeba zapłacić osobno a to coś kosztuje 100 - 200 zł. Do firmy można dotrzeć poprzez bank który przysłał blankiety na raty. Tam są dane tego podmiotu co był pośrednikiem kredytowym. Najlepiej to radzę zawiadomić Policję. UWAGA!!! JAK COŚ IDZIE NIE PO ICH MYŚLI TO SĄ AGRESYWNI!!!!!!!!!!!!
Terminowość: Zła
Obsługa reklamacji: Nie ma takiej możliwośći. Obiecują i nie odbierają telefonów
Opinia dodana przez: Krzystof Wrancziszek dnia: 2009-12-18 11:17:45 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie polecam firmy D&M Rybski z Oleśnicy i ostrzegam przed „domokrążcą” z tej oszukańczej firmy oferującym kuchnie gazowe. Dla zdobycia zlecenia posuwają się do fałszowania danych osobowych (fikcyjny nr dowodu na umowie kredytowej banku), nie zostawiają umowy sprzedaży i nie odbierają korespondencji, przez co nie można skutecznie rozwiązać umowy. Ostrzegam szczególnie osoby starsze.
Opinia dodana przez: dnia: 2009-11-24 14:43:28 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją