Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Timex Tomasz Budniak Tomasz Budniak

Zawód: budowlane przedsiębiorstwa Budowlaniec 
Adres: Wielkopolskie, Pobiedziska
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: usługi budowlane Słowa kluczowe: murarstwo

Ocena: 66% pozytywna 2x 1x

Jakość usług: 66% wysoka 2x 1x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 3092
Data utworzenia profilu: 2009-08-05 18:11:11
Data ostatniej aktualizacji: 2009-08-05 18:11:11 

Opinie o Timex Tomasz Budniak Tomasz Budniak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: bardzo konkretna firma
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: beti dnia: 2011-11-22 22:42:00 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie wiem dlaczego , najwięcej na tym i innych forach opinii negatywnych jest o firmach budowlanych . Biedni inwestorzy niestety muszą korzystać z takiej formy oczernienia konkretnych wykonawców , ponieważ nic nie mogą poradzić na to ,ze zatrudnieni przez nich samych kierownicy inwestycji nie mieli zastrzeżeń co do pracy i wykonawstwa owych firm . Nic w tym przecież dziwnego , przeciez co tam może wiedzieć o " budowlance " jakiś tam kierownik budowy który kilka ładnych lat " gryzie" ten temat , ten pan lub pani jest tylko od podpisów w odpowiednim miejscu . W myśl zasady , że jestem już duży i mam kredyt , to wiem najlepiej co powinno znaleźć się np. w podciągu dwumetrowym o przekroju 25 x 25 cm. Przecież od tego są rysunki i projekty na wszystko , nawet na taki przykładowy podciąg . Nie wierzę że człowiek przy zdrowych zmysłach pracujący przy budowie domu , nawet "w stanie wskazującym" byłby w stanie zazbroić taki podciąg J E D N M prętem o średnicy 4 mm . Przecież najmniejsze są chyba 6 mm ( cha cha ), poza tym przed każdym wylewaniem betonów gość od podpisywania , inaczej zwany KIEROWNIKIEM BUDOWY musi zaakceptować cos co za chwilę będzie zalane betonem . Wydaje mi się , że jeżeli on lub ona nie widzi zastrzeżeń , to chyba wszystko jest CO NAJMNIEJ dopuszczalne w sztuce budowlanej . Napisałem sztuce , bo to sztuka tak budować tak , że wszyscy narzekają , a nic się nie "wali" i w dodatku ostatecznie mieszkają w tak bardzo spartaczonym budynku . Istnieje jednak alternatywa dla naszych inwestorów . Ponieważ w naszym kraju zdecydowana większość murarzy to partacze i pewnie alkoholicy to zawsze można wybudować dom w Chinach , lub nawet lepiej zatrudnić chińską firmę w naszym kraju . Ktoś zapyta , " a bariera językowa " , to przecież nic takiego , w " muratorze " z pewnością poradzą jak temu zaradzić ! Jeśli jednak takiej rady tam niema to przecież inwestor wie wszystko najlepiej więc i znajomość języka nie stanowić będzie problemu . Na koniec krótko - ja z firmy " T I M E X " jestem zadowolony , a do osoby pana Tomka Budniaka - nie mam zastrzeżeń !
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Robert dnia: 2011-04-30 23:47:39 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: - ławy fundamentowe: próbowano wykonać zbrojenie z prętów o średnicy 12mm zamiast 16mm, wykonano za płytki i za wąski wykop, próbowano użyć za dużych strzemion – wbijały się w ściany wykopu! - zaprawa której próbowano użyć do murowania bloczków fundamentowych była chyba po prostu błotem. - piasek do wypełniania fundamentu nie był ubijany warstwowo w wyniku czego po czasie osiadł i posadzki podłogi parteru wiszą aktualnie w powietrzu. - ściany nośne: dokładnie widać w których momentach murowania ekipa była względnie trzeźwa, potężna ilość odpadów, brak narzędzi do cięcia porothermu. - nadproża: próbowano zbroić dwumetrowe nadproże o przekroju 25x40 JEDNYM prętem 4mm (bo tylko taki był na budowie – projekt przewiduje tam 6 prętów 16mm). Nadproża łukowate z wyniku za słabego szalowania mają zamiast łuku, linię „bałwanków”. - kominy: kanały wentylacyjne połączone przy podstawie, wyczystki kominów spalinowych w innych miejscach niż ustalono - wieniec pod murłatę: Panowie nie słyszeli o wadze wodnej – różnica poziomów 5cm. - kanalizacja: nie przeprowadzono rur kanalizacyjnych pod tarasem, taras wypełniono gruzem i zalano betonem w tym częściowo B20 pozostałym z lania stropów. Dwa dni kucia. - wentylacja: tą rurę przeprowadzono ale zapomnieli wsadzić kolana, a więc konieczność rozkuwania kolejnych kilku metrów tarasu. - schody wykonane niezgodnie w projektem i ustaleniami. Górny bieg zaczyna się 5 cm niżej. Nie zostały wykonane z betonu przemysłowego. - podczas prac zniszczono choinki w ogrodzie, wyrwano i zgięto jeden z słupków płotu – było to wynikiem wyłącznie niezdarności operatora podnośnika (NIE braku miejsca!). Oczywiście żadnego przepraszam lub chęci naprawy szkód. Sposób pracy Pana Tomka jest następujący: w poniedziałek rozmowa na budowie: komin ma mieć przy podstawie 120cm czyli zgodnie z rysunkiem. Środa: komin ma 100cm. Tłumaczenie: no jak, przecież miało być 100! Rysunek? Jaki rysunek? Pan mi przekazywał? I tak w kółko non stop. Literalnie jak w kabarecie: „Będzie Pan zadowolony”. Pan zadowolony nie jest. Stan na dzień dzisiejszy jest taki, że mam nieskończone kominy, dodatkowe koszty związane z poprawianiem po firmie Pana Tomasza Budniaka. Pan Budniak od ponad miesiąca nie odbiera ode mnie telefonu, nie reaguje na prośby oddzwonienia przekazywane przez innych, a gdy dzwonię z innego numeru po prostu się rozłącza.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: pęknę ze śmiechu!
Opinia dodana przez: Qbix dnia: 2009-08-05 18:34:42 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją