Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Fachowiec - "Profcorp" s.c. Systemy wykończeniowe Halina i Sławomir Bernat

Zawód: drzwi - sprzedaż, montaż, zabezpieczanie itp.  
Adres: Lubelskie, 23-210 Kraśnik Niepodległości 7B
Telefon: 818258743 Fax: 818258743
Adres e-mail: profcorp3(małpa)o2.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: okna, drzwi, wykończenie wnętrz, usługi Słowa kluczowe: drzwi, okna, panele, podłogi, fachowiec, profcorp, wykończenie wnętrz, usługi montażowe, pomiary u klienta, transport, materiały wykończeniowe, listwy przypodłogowe, progowe,podkłady

Ocena: 0% pozytywna 3x

Jakość usług: 0% wysoka 3x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 0% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1847
Data utworzenia profilu: 2009-07-29 20:09:33
Data ostatniej aktualizacji: 2009-07-29 20:09:33 

Opinie o Fachowiec - "Profcorp" s.c. Systemy wykończeniowe Halina i Sławomir Bernat

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niestety nie polecam!!! Panele układane częściowo przez panów na przyuczeniu, nieumiejętne położenie listew przypodłogowych skutkowało zniszczeniem i zabrudzeniem ścian. Ostatecznie podłoga ugina się w całym mieszkaniu przy listwach powodując odchodzenie paneli od listew i trzeszczy na większości powierzchni mieszkania. Firma na bardzo niskim poziomie reprezentowana przez Panią, dla której głównym wytłumaczeniem ewentualnej zmiany jest chęć zmiany wzoru przez klienta na inny. Bardzo negatywna opinia!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: brak
Opinia dodana przez: Weronika dnia: 2016-01-29 10:04:32 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Przestrzegam wszystkich przed zakupem czegokolwiek w tej firmie. Kłamstwo, oszustwo i wykorzystywanie klienta. Tragicznie położona podłoga i reklamacji nie uznają. Pan Jakub Krawczak pracujący na ul. Rusałka jest tak osobą niekompetentną i zakłamaną jakich w obecnych czasach się nie spotyka. Powinno się dbać o klienta a nie robić z kogoś idiotę skoro sam nim jest. Zostałam narażona na ogromne koszty a dodatkowo prace zostały źle wykonane a Pan Jakub twierdzi, że nie ma podstaw do reklamacji, ponieważ miała być ułożona podłoga i jest. Trudno sobie wyobrazić takie podejście. Jeśli nie chcecie być oszukani i okradzeni idźcie do innego sklepu. Mogę jeszcze dodać, że zostało kilka paczek paneli łączna cena ponad 800 zł, ponieważ źle została wymierzona podłoga. Sklep nie chce zwrócić pieniędzy i przyjąć paneli. Szok!!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: reklamacja nie została uwzględniona
Opinia dodana przez: Magda dnia: 2010-05-14 12:21:09 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Informacja na temat produktu (drzwi Porta) niekompletna, podobnie jak i sposobu montażu drzwi przez firmę - zasadnicza różnica w stosunku do oferty konkurencji, o której nie poinformowano, pomimo wyraźnie zgłoszonych oczekiwań przez klienta, co do innego sposobu montażu (zwykłe cwaniactwo firemki). Jakość montażu po prostu karygodna. Montaż drzwi Porta. Nieprawidłowy montaż i prawdopodobna wada wyrobu producenta (ostre wystające krawędzie)doprowadziły do uszkodzenia ciała użytkownika - wymagana była interwencja chirurgiczna!!! Felerny element wymieniono "z łaski" po tygodniu (coś co powinno być absolutnym minimum) - zachowanie montera dokonującego wymiany wadliwego elementu w stosunku do klienta impertynenckie,uwagi wręcz chamskie. Absolutny nieprofesjonalizm. "Fachowiec" (śmieszne wręcz) i montażyści nie poczuwają się do winy - radzą proces sądowy z Portą. Brak zainteresowania firmy stanem zdrowia klienta. Sklep "Fachowiec" i firma "Profcorp" s.c.(właściciele Halina i Sławomir Bernat) to szczyt nieprofesjonalizmu. Amatorszczyzna, która nie powinna funkcjonować na rynku. Wykonanie i chamstwo rodem z PRL-u. Brak świadomości, iż sprzedając usługę i towar biorą za to odpowiedzialność. Zatrudnieni monterzy to przypadkowi ludzie, z punktu widzenia przygotowania do wykonywanych usług. Przestrzegam przed korzystaniem z usług tego sklepu i firmy z pełnym przekonaniem. Niebezpieczne dla klienta kuriozum. W ostatnich miesiącach remontowałem swoje nieruchomości w innych miastach, w tym zlecałem montaże drzwi, tym bardziej mam porównanie, które dla pseudo "Fachowca" jest druzgocące!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Fatalna, minimalne zainteresowanie naprawieniem szkody, Karygodny brak zainteresowania klientem, który poniósł obrażenia ciała w wyniku partactwa firmy.
Opinia dodana przez: arti dnia: 2009-07-29 20:38:06 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją