Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Wilk Dariusz. Stolarstwo meblowe

Zawód: stolarka budowlana Stolarz 
Adres: Małopolskie, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska św. Floriana 19
Telefon: 338766758
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 40% pozytywna 2x 3x

Jakość usług: 50% wysoka 2x 1x 2x
Terminowość: 40% bez zastrzeżeń 2x 3x
Ceny usług: 50% niskie 1x 3x 1x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 2307
Data utworzenia profilu: 01.01.2009
Data ostatniej aktualizacji: 10.10.2010  

Opinie o Wilk Dariusz. Stolarstwo meblowe

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Meble u Pana Wilka to "never ending story". Rozumię, że nie da się wszystkiego dobrze wymierzyć,zrobić i dopasować za pierwszym razem. Ale jak przychodzi do poprawek, to się czeka i czeka i czeka, bo P. Wilk jest bardzo zajęty. Niestety pieniądze klient musi zapłacić natychmiast, bez zwłoki. Ponadto, wiele mebli uległąo uszkodzeniu w trakcie transportu co również znacznie opóźniało zamknięcie prac w moim mieszkaniu. W chwili obecnej czekam na naprawę oświetlenie w szafach, które zostało zamontowane byle jak. niestety czekam już od marca na usunięcie niedoróbek. Reasumując, nie polecam bo szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: skandal
Opinia dodana przez: Tomasz dnia: 16.06.2015 11:43:56 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Miałam przyjemność z Panem Dariuszem Wilkiem, który wykonał umeblowanie do mojego całego mieszkania. Meble jakościowo bardzo wysokie i oczywiście zgodne z wcześniejszym projektem. Do cen nie mam pretensji, są w porządku. Zostało wszystko zrobione na czas. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Bardzo serdecznie polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Katarzyna Jawor dnia: 24.09.2013 16:54:10 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zamówiliśmy u Pana Wilka meble do salonu i łazienki. Meble do salonu rzeczywiście bardzo ładne, początkowo chcieliśmy meble drewniane, ale Pan Wilk nas przekonał do okleiny i tu pojawił się problem. Po kilku tygodniach okleina zaczęła pękać. Zgłosiliśmy to, po dłuższym czasie przyjechała ekipa poprzycierała te miejsca pęknięć, posmarowała bejcą i wyglądało całkiem ok. Niestety po krótkim czasie problem znowu powrócił. Meble do salonu drogie. Meble do łazienki tanie, ale wyglądają jak ze sklejki, tandetnie. Próbowaliśmy zgłosić problem z meblami w salonie ponownie i doprosić się po raz dwudziesty wysłania faktury, ale niestety pan Wilk przestał odbierać telefony. Faktury nie zobaczyliśmy do dnia dzisiejszego, minęło już 2 lata.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Joanna Spych dnia: 12.03.2013 18:38:44 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Miałam przyjemność być klientką Pana Dariusza Wilk i jestem bardzo zadowolona z usług i profesjonalnego wykonania mebli a było ich dużo bo meblowałam cały dom .Meble wykonane solidnie co do jakości nie miałam zadnych zastrzeżeń ,zrobione zostały zgodnie z projektami jakie wspólnie były zrobione. Firma pana Dariusza godna polecenia pod względem jakości i cen
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: P.Barbara dnia: 09.01.2013 17:36:05 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam, Jestem strasznie niezadowolona z mebli wykonanych przez pana Dariusza Wilka, są wykonane bardzo niedbale,fronty, po powiedzmy wyregulowaniu, gdy wysunę szuflady sasiednie , trą o siebie :/, jeśli w środku szafki coś przeszkadza Panu Dariuszowi- to fruuu....wyżynarka, robimy otwór (który nawet nie jest równo wycięty) i po sprawie :( i według tego Pana jest ok. W związku z powyższym przestrzegam przedtym stolarzem.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 20.10.2011 09:25:07 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją