Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Wąsowicz Andrzej. Zakład budowlano - usługowy

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Zachodniopomorskie, 71-470 Szczecin Arkońska 46 lok. 1
Telefon: Fax: 0918121272
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1191
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Wąsowicz Andrzej. Zakład budowlano - usługowy

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Przestrzegam przed tym Panem,a w szcególnosci przed krentaczem jego synem Bartkiem, ktory u niego pracuje. Jak ktoś chce informacji ze źródla to proszę się udać do mieszkańcow budynku przy ul. Kutrzeby 7c - zapraszamy. Po roku od oddania budynku wyszlo wiele poważnych usterek: dach przeciekajacy, drzwi balkonowe osadzone na styropianie i opadające, przewody wentylacyjne z poskrecanymi wkładami, zacieki na sianach niewiadomego pochodzenia, instalacja kanalizacyjna częściowo pozatykana. Najlepiej byloby jakby zbankrutował. Synek Bartek był wykonawcą (ok. 26 lat) i podnajmował firmy, ktore nie miały pojecia o pracy, a kierownik budowy bral jak leci, a za to wyjechał do Turcji na tydzień we wrześniu 2011 r. na koszt hurtowni, ktora dostarczała towary. Nie dajcie sie wrobić na kulturalny wygląd Andrzeja Wąsowicza to tylko przykrywka przed wyrachowaniem. Na kutrzeby 7c posiadają jeszce 2 lokale ok. 250 m2 za ktore nie chca placić czynszu i wspólnota musiała podac ich do Sądu (zarzadca firma KOwalczyk)
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Gośka dnia: 2013-03-12 17:55:01 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją