Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Zdanbud

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Wielkopolskie, 60-479 Poznań Strzeszyńska 154
Telefon: 618422207
Adres e-mail: zdanbud(małpa)interia.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x 3x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 1077
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Zdanbud

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nierzetelny, nieterminowy, nie wypłaca podwykonawcom, unika kontaktów, niesamowity krętacz i kłamca! Firma badziewiarska i nie wywiązująca się z umów, trzeba wszystkiego pilnować i sprawdzać 5 razy. Fatalna!! Chcecie niekończących sie problemów? Musicie skożystać z usług tej firmy!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: nie odbiera telefonów
Opinia dodana przez: dnia: 2014-12-02 19:45:50 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ponownie muszę zareagować,do tej pory Pan Zdunek nie zapłacił za prace mojej firmy-do wiadomości,prace zakończone 13 lipca 2012,Zdunek przyjął fakturę 5 grudnia wraz z podpisaniem bezusterkowego protokołu odbioru,jednak do dzisiaj pieniędzy nie ma.Kiedy dzwonię nie odbiera,kiedy pukam do drzwi nie ,otwiera udaje że go nie ma,a samochód stoi przed domem.Jeżeli chcecie uniknąć takiej drogi po swoje pieniądze unikajcie tego człowieka i tej firmy.
Opinia dodana przez: Dariusz Jurga dnia: 2013-12-07 17:50:03 

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: To ciekawe, bo ja jestem bardzo zadowolona z usług Pana Andrzeja i polecam go wszystkim. Jest to firma z tradycjami, wiarygodna, która czasem zmuszona jest podwykonawcę i postawić mu zbyt duże wymagania. Miała taka sytuacja również miejsce na naszej budowie. Podwykonawca wyleciał z hukiem.
Opinia dodana przez: dnia: 2013-09-20 16:49:18 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Uwaga na matacza,nie płaci.Ja za swoimi pieniędzmi czekam od lipca2012r,mimo wystawionej faktury.Omijać tą pseudo firmę.
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: Dariusz Jurga dnia: 2013-03-29 10:58:21 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją