Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Totalna Gładź. Usługi ogólnobudowlane. Dawidowski S.

Zawód: murarskie, tynkarskie usługi Murarz 
Adres: Pomorskie, 84-239 Bolszewo Nowotki 6
Telefon: Fax: 0587782718
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 33% pozytywna 1x 2x

Jakość usług: 0% wysoka 2x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 2x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 2169
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Totalna Gładź. Usługi ogólnobudowlane. Dawidowski S.

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zgadzam sie, ze firma totalna gładź to totalna klapa. Zlecilismy tej firmie wykonanie tynków (na sufitach - gipsowe, na ścianach cementowo-wapienne), posadzki i elewacji i szkoda gadać ... totalna porażka. W lipcu zaczeli nakładać tynki na sufity i o zgrozo, na początku mieliśmy uwagi co do sposobu zabezpieczenia okien, a właściwie ich niezabezpieczenia (okna okleili niedokładnie i czarną folią, tak, ze w domu było ciemno, a w ostateczności sama zabezpieczałam okna). Sufity są krzywe, ą scian nie zdążyli zrobić bo już im nie pozwoliliśmy. Mało tego w domu zostawilii taki syf, że szkoda gadać. Jak sie okazało pan Dawidowski wynajął podwykonawców - pierwszych lepszych z internetu, sam nie wiedział jak sie nazywają, a my powierzyliśmy klucze do naszego domu nie wadomo nawet komu. Dawidowski przyznał sie do tego i zobowiazał sie, ze przysle ekipe, która poprawi sufity - od poniedziałku mieli zacząć, ale w żadnym razie nie mozna było się dodzwonić do firmu, a ekipy ani widu ani słychu. W rezultacie wzieliśmy inną firmę, ale musimy jej dodatkowo zapłacić za poprawienie sufitów. NIE POLECAM tej firmy!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: w ogole sie nie zjawili i nie odbierają telefonu
Opinia dodana przez: scarlet dnia: 2010-08-17 15:30:46 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: totalna gladz pana slawka dawodowskiego to totalna klapa w zeszlym roku robili tynki i posadzki nie ma kątów jest krzywo ale to jeszcze można przelknąć i przymknąć oko ale panowie na posadzki na parterze nie dali w jednym pomieszczeniu wogóle styropianu mój pan kafelkarz odkryl ten fakt ale totalna gladz pana dawidowskiego ma to gdzieś zrobili to pracownicy którzy już u niego nie pracuję tak zawsze najprościej sie wywinąć z odpowiedzialnosci no i czekam na poprawkę juz miesiąć sama musialam wylać chudzaka polażyć styropian bo moze znowu zapomną i czekam jeszcze żwir i cement ma być na dzialce a ja czekam ale to nic maszyna sie zepsula a ja czekam może kiedyć się doczekam wszyscy ladnie mówią jak to dobrze robią ale jak źle zrobia to trudno unich licza sie metry bo za to placą a poprawki i wizerunek firmy zawsze można klamać nie polecam tej firmy partacze no i klamcy
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: doris dnia: 2010-07-15 09:40:00 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: bardzo dobrze wykonuja tynki i posadzki sama doswiadczylam,sa rzetelna firma...szczerze polecam
Opinia dodana przez: dnia: 2010-02-06 18:02:41 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją