Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Usługi budowlane. Kalemba Krzysztof

Zawód: budowlane przedsiębiorstwa Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, 05-135 Wieliszew Kościelna 4
Telefon: 513871377
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 60% pozytywna 3x 2x

Jakość usług: 60% wysoka 3x 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 1x 2x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 1572
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Usługi budowlane. Kalemba Krzysztof

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam.Polecam wszystkim. Cyklinowanie 25 letniego parkietu wykonane szybko tanio i solidnie (choinka stała prosto:_). Robota zrobiona terminowo (30 m2 - 1 dzień), a co najważniejsze posprzątane.
Jakość usług: Wysoka
Obsługa reklamacji: gwarancja
Opinia dodana przez: kasia dnia: 2017-01-19 17:29:16 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo porządna ekipa - wcześniej przyszli zobaczyć parkiet, doradzili i podłoga teraz wygląda obłędnie! Panowie przyszli o umówionej godzinie, od razu wzięli się za robotę. Szybko, solidnie i z wielką dokładnością odnowili parkiet, którego stan po 5 latach pozostawiał wiele do życzenia, tym bardziej, że był polakierowany lakierem wodnym, który się po prostu wytarł (lakier wodny odradzam!). Cena niska rynkowa, ale za tak wykonaną pracę można powiedzieć, że niska. Polecam w 100%!!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: paweł dnia: 2015-10-11 17:52:00 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam. Jaki czas temu skorzystałem z usługi pana Krzysztofa. Usługa wykonana została staranie (Układanie i cyklinowanie 50 m2). Znajomość technologi i procedur oraz sprzęt jest w 100% profesjonalny ( kawałek deski do nakładania szpachli i podkładu to tzw. blacha), Wykonawca jest nerwowy w przypadku bezsensownych pytań. Pracę oceniam bardzo dobrze za terminowość, jakość szybkość, cenę,która czyni cuda:_). Pozdrawiam.
Jakość usług: Wysoka
Obsługa reklamacji: Brak zastrzeżeń
Opinia dodana przez: konwar dnia: 2015-10-11 06:31:03 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan wykonywał u mnie usługę cyklinowania: cyklinowanie, szpachlowanie i lakierowanie + czyszczenie i lakierowanie listew przypodłogowych. Z powyższej listy szpachlowania nie stwierdziłem - po usłudze dalej cały parkiet dalej mam w dziurach! Tam gdzie przed usługą parkiet był mało zniszczony jest ładnie i równo. Natomiast większe dziury nie zostały zaszpachlowane. Ponadto listwy moim zdaniem nie były czyszczone - został na nie tylko nałożony lakier i większej różnicy w wyglądzie nie ma. Ogólnie Pan sprawia wrażenie jakby znał się na robocie ale efekt końcowy o tym nie świadczy!!! Nie polecam!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Skoroszewska dnia: 2015-09-24 21:24:56 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan robił u mnie cyklinowanie podłogi. Jeszcze nie wysechł lakier (więc nie mogłam zobaczyć jak praca została wykonana) a pan już chciał, żebym już mu zapłaciła. Gdy nie chciałam, zaczął na mnie krzyczeć i wymuszać zapłatę z góry. Potem, gdy okazało się, że na podłodze są poziome pasy na podłodze od narzędzia, którym rozprowadzał lakier (zwykły kawałek deski), powiedział mi, że to dlatego, że podłoga jest krzywa... Nie polecam, szkoda nerwów i pieniędzy
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Pan nawet jak zrobi coś źle, to uważa, że to nie jego wina ale np. dlatego, że podłoga jest krzywa
Opinia dodana przez: Czarnula dnia: 2014-07-27 10:21:48 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją