Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Abler. Sp. z o.o.

Zawód: budowlane przedsiębiorstwa Budowlaniec 
Adres: Pomorskie, 76-200 Słupsk Poznańska 10
Telefon: 598475184
Adres e-mail: slupsk(małpa)abler.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: Brak opinii
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 599
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Abler. Sp. z o.o.

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pracownicy w pierwszej chwili wydają się mili i kompetentni. Niestety to tyko pierwsze wrażenie. Chciałem u nich kupić panele łącznie z usługą położenia. Przyjechał przedstawiciel Abler na pomiar umówiliśmy się, że wykona praca w ciągu dwóch tygodni i zrobi wycenę w dniu następnym. Niestety wyceny nie zrobił. Przez dwa dni nie odbierał telefonu. Pewnie przez pomyłkę odebrał telefon i poinformował, że jednak nie zrobi w ciągu dwóch tygodni a na pytanie w jakim czasie zrobi nie był w stanie odpowiedzieć. Pojechałem do siedziby firmy i z kierownikiem hurtowni ustaliłem, że porozmawia z wykonawcą i zadzwoni w następnym dniu rano. Oczywiście nie zadzwonił. Pojechałem po raz kolejny do siedziby tej firmy bo zrozumiałe jest, że tak ciężko pracują i nie odbierają telefonów. Szanowny pan kierownik nic nie załatwił i nie był w stanie określić kiedy mogą wykonać usługę. Oczywiście "podziękowałem" im za współpracę ale straciłem cały tydzień a każdy rozumie jak ważny jest każdy dzień kiedy robi się w domu remont ... Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą.
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: Adam dnia: 2017-07-24 11:02:38 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją