Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Stencel-Dąbrowska Elżbieta. Gabinet kosmetyczny

Zawód: kosmetyka - usługi Kosmetyczka 
Adres: Łódzkie, 90-547 Łódź Zamenhofa 36
Telefon: 602757507
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 2295
Data utworzenia profilu: 01.01.2009
Data ostatniej aktualizacji: 10.10.2010  

Opinie o Stencel-Dąbrowska Elżbieta. Gabinet kosmetyczny

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jak miałabym ocenić usługi w tym gabinecie to perfekcyjność, profesjonalizm i klasa w każdym calu.Nie ma znaczenia czy wykonywana jest tylko regulacja brwi, czyszczenie czy masaż twarzy. Do tego dyskrecja i przesympatyczna atmosfera jaką tworzy Pani Elżbieta to klimat w którym myślę dobrze się czuje każda kobieta. Dobór kosmetyków i jakość wykonywanych usług w tym gabinecie zasługują na najwyższą ocenę. SERDECZNIE POLECAM.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Katarzyna dnia: 27.02.2014 10:02:02 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona z usług kosmetycznych w tym salonie. Czyściutko, schludnie,jak umawiasz się na wizytę Pani już czeka na Ciebie.Korzystałam z usług oczyszczania i regulacji brwi wszystko bardzo profesjonalnie wszystko omawiane na bieżąco. Do tego konsultacja co do pielęgnacji cery. Miałam problemy z suchą miejscami buzią, stosowałam różne kremy nic nie pomagało. Pomógł krem polecony przez Panią Elżbietę. BARDZO POLECAM.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Ania dnia: 05.04.2013 10:45:25 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Elżbieta prowadzi gabinet z ogromną klasą. Wykonuje zabiegi z wielką delikatnością, omawia z klientką poszczególne kroki, słuch i stara się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby. Jej gabinet to oaza spokoju, w której najważniejsza jest klientka, ta jedyna, która jest właśnie obsługiwana. Doceniam też wyczucie Pani Elżbiety w rozmowie z klientką. U kosmetyczki czujemy się czasem jak w konfesjonale czy u lekarza. Pani Elżbieta potrafi słuchać, ale nie ciągnie za język, nigdy nie ocenia, jest niezwykle dyskretna, dostosowuje się do mojego nastroju, czy jestem smutna, wesoła, refleksyjna czy rozgadana. A kiedy wykonuje masaż twarzy, nie masz szans, na pewno zaśniesz :-)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Anemon dnia: 30.10.2010 19:28:26 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją