Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Frankowski Mariusz. Zakład fryzjerski

Zawód: Fryzjer 
Adres: Lubelskie, 20-612 Lublin Głęboka 24
Telefon: 814411176
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe: fryzjer, fryzjerstwo, stylizacja, salon fryzjerski, strzyżenie, usługi fryzjerskie, farbowanie, pielęgnacja włosów

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1254
Data utworzenia profilu: 2009-01-01
Data ostatniej aktualizacji: 2010-10-10  

Opinie o Frankowski Mariusz. Zakład fryzjerski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydowanie nie polecam! Obsługa fatalna. Pani fryzjerka (starsza; bo w "salonie" były dwie Panie) nawet nie raczyła odpowiedzieć "dzień dobry". Kiedy pojawił się drugi klient, zwróciła mu uwagę aby nie pchał się na fotel bo ona przecież musi dokończyć jeść (nota bene jadząc nawet nie wyszła na zaplecze). Brudno i niesympatycznie. Pełna włosów maszynka do strzyżenia straszyła mnie swoim wyglądem i tylko miałam nadzieję, że nie zostanie użyta w moim przypadku. O rany na pewno nigdy tam nie pójdę ponownie!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Fota dnia: 2012-11-28 19:14:00 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją