Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Bartek Galas

Zawód: malarskie usługi Malarz 
Adres: Mazowieckie, Radom
Telefon: Kom. 730910524
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: remonty, wykończenia Słowa kluczowe: malarz, glazura, podłogi , remont, usługi wykończeniowe RADOM

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 53
Data utworzenia profilu: 07.04.2021 11:26:42
Data ostatniej aktualizacji: 07.04.2021 11:26:42 

Opinie o Bartek Galas

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ostrzegam przed tym człowiekiem - nie wpuszczajcie go do swojego domu !!! Poważnie, uczciwie ostrzegam. Udaje, że zna się na wszystkim a jest zwykłym leniwym i złośliwym partaczem. Będzie wam opowiadał o pracy ,, na remontach w Anglii ,, a tymczasem pracował za granicą ale w Niemczech i nie na remontach a w polu. Pracę zacznie od pobrania zaliczki ( wciśnie wam kit , że go poprzedni klient oszukał i nie wypłacił mu pieniędzy -zawsze tak mówi)lubi brać zaliczki ale nie lubi pracować więc zacznie wam wymyślać, że żona ma depresje, że jak rano wstał to zemdlał ,że krwawi z odbytu (autentycznie) i wymiotuje krwią.Ogólnie bardzo dużo kłamie. Jak w piątek popołudniu nie będzie chciało mu się kończyć malowania to weźmie farbę wyleje do worka a potem kosza na śmieci (waszego kosza) i powie wam, że farba się skończyła i idzie do domu ! Ogólnie od pierwszego dnia was znienawidzi (nawet jakbyście byli super mili i dali mu 99 % kwoty z góry ) wiecie dlaczego ? bo WY MACIE dom, bo WY MACIE mieszkanie, bo WY MACIE samochód albo i 2 A on nie ma i to doskwiera mu najbardziej, że ktoś coś ma a on nie ma nic. Pierwszy raz o kimś wyrażę się w ten sposób ale on jest osobą toksyczną - trzymajcie go z daleka od swojego domu i od swojej rodziny.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Obsługa reklamacji: po nim trzeba zatrudnić osobę do poprawek
Opinia dodana przez: Z Radomia dnia: 07.04.2021 11:54:50 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją