Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

WEBSITE 4 YOU ADAM DANIELAK Adam Danielak

Zawód: Informatyk 
Adres: Wielkopolskie, 60-173 Poznań Grunwaldzka 377a
Telefon: 603371398 Kom. 603371398
Adres e-mail: kontakt(małpa)website4you.pl
Strona internetowa: www.website4you.pl
Opis działalności: Tworzenie responsywnych stron internetowych Słowa kluczowe: tworzenie stron internetowych, poznań,

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 615
Data utworzenia profilu: 24.11.2017 13:19:25
Data ostatniej aktualizacji: 04.04.2021 18:52:25 

Opinie o WEBSITE 4 YOU ADAM DANIELAK Adam Danielak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Naprawdę polecam! Bardzo szybki serwis. Ze względu na moją pracę (adwokat) zależao mi na szybkiej naprawie laptopa - uszkodzony dysk i matryca laptop spotkał się z bliska ze schodami. W piątek przyjechał serwisant odebrać sprzęt a w poniedziałek rano przyjechał z naprawionym. Oczywiście za taki express trzeba dopłacić ale warto! Serwisant przemiły. Pozdrawiam :)
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Agnieszka dnia: 12.03.2018 10:52:06 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wywaliło mi blue screena - panika, nie wiem co robić, bo zielona w tym jestem... Pan Adam błyskawicznie się zjawił i raz dwa wszystko naprawił! To mi się podoba, szybkość i skuteczność działania, nie musiałam nigdzie wydzwaniać pół dnia ani jeździć, co mi życie uratowało, bo chora jestem, a muszę pisać pracę zaliczeniową na studia... Także polecam na 100%, świetny serwis :)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Anna S. dnia: 25.11.2017 15:10:51 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Adam pomagał mi w paru akcjach serwisowych na przestrzeni ostatnich lat. Doradzał w zakupie nowych komputerów, instalował oprogramowanie. wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Jednak najwyższą klasę pokazał w sytuacjach gdy kilku moim znajomym znane, profesjonalne firmy odmówiły odzyskania danych z popsutych laptopów, tłumacząc się niemożliwością wykonania usługi, skomplikowaniem sprawy lub niebotycznymi cenami. Pan Adam zrobił to bez zająknięcia w profesjonalny sposób i kilkakrotnie niższej cenie. Polecam w ciemno ta firmę i pana Adama.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Bartek dnia: 24.11.2017 18:08:20 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Adam wyróżnia się na tle innych informatyków olbrzymią wiedzą, i to nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną. Wiem, bo wcześniej spotkałem się z kilkoma innymi serwisami którzy jednak nie zyskali mojego zaufania gdyż nie potrafili mi odpowiedzieć na kilka nurtujących mnie pytań nie wspominając o wysokich kosztach i nienaprawionym sprzęcie. Pan Adam jest ponadto osobą bardzo cierpliwą i uczciwą, powie czy warto angażować się w naprawę czy zakupić nowy sprzęt. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto zamierza zlecić naprawę swojego cennego sprzętu lub odzyskać swoje poufne dane z komputera.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Arkadiusz dnia: 24.11.2017 13:23:40 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją