Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Grupa Fachowiec Drewno Centrum II Sp. z o.o. Sp. k. Olaf Matlak

Zawód: okna - produkcja, sprzedaż  
Adres: Mazowieckie, 05-800 Pruszków ul. 3-go Maja 170
Telefon: 519519970
Adres e-mail: liloler(małpa)o2.pl
Strona internetowa: https://grupafachowiec.eu
NIP:
5220210529
Opis działalności: Jeżeli twierdzisz, iż oddzielnie musisz szukać profesjonalistów od projektowania i realizacji podłóg, ścian bądź sufitów - jesteś w gigantycznym błędzie. Słowa kluczowe: Podłoga, Ściana, Drzwi

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: Brak opinii
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 350
Data utworzenia profilu: 24.02.2021 09:39:57
Data ostatniej aktualizacji: 24.02.2021 09:39:57 

Opinie o Grupa Fachowiec Drewno Centrum II Sp. z o.o. Sp. k. Olaf Matlak

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Masakra, brak słów! Zakupiłem drzwi Porty w salonie Fachowca w Wawrze. Wybrałem model vector droższy od premium, akryl UV, dlatego ponieważ premium ma ościeżnice w okleinie, a drzwi lakierowane i widać różnicę kolorów. Akryl UV, i ościeżnice i drzwi są malowane i miały wyglądać identycznie. Zakupiłem 2 komplety do dwóch łazienek (ościeżnice miały się stykać i tworzyć całość) Po około 7 tygodniach nastąpiła próba montażu. 28 listopad. Przy pierwszej reklamacji ościeżnice które są obok siebie i tworzą jedność mialy ten sam kolor, inny odcień bieli miały drzwi. Wyglądało to jak wersja premium drzwi zimne białe ościeżnice wpadające w krem. 15 lutego przyjechały nowe komplety. Przy montażu okazało się, że odcieniami różniły się ościeżnice co wyglądało bardzo tragicznie, Szok! .. drzwi nie widziałem, bo nie były nawet wniesione do mieszkania. O różnicy poinformował mnie montażysta i zapytał co dalej robimy, stąd ta druga reklamacja. Z dwojga złego pierwsza opcja była bardziej estetyczna, niż masakryczna druga. Może z tych dwóch kompletów złożyło by się jeden dobry, ale montażysta podobno jedna nowa ościeżnice zutulizował ???? druga podcięta w rogu została jako montaż warunkowy. Dziś, tj 07 marca dostałem maila od Fachowca (sklep z drzwiami, itp) że reklamacja jest nie uznana. A przed chwilką przez telefon dostałem info, że nikt z porty, nie był sprawdzić różnic odcieni, tak jak było to przy pierwszej reklamacji urządzeniem zwanym spektrofotometr tylko oparli się na zdjęciach sklepu,woadomo jak zrobionych.. Dodam, że mieszkamy w nowym segmencie już od 8 miesięcy. Bez drzwi od łazienek w głównej części. Przez brak drzwi odwołaliśmy Święta Bożonarodzeniowe, a teraz na pewno Wielkanocne. To jest jakiś dramat! Drzwi były opłacone we wrześniu 2022! Sklep Fachowiec w ogóle nie stoi za klientem, boją się kosztów za przycięte ościeżnice przez serwisanta, itd. Sprawa idzie do urzędu ochrony konsumenta i kancelarii.
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: Luk dnia: 23.03.2023 21:42:33 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją