Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Complexo Dawid Marszał

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Dolnośląskie, Wrocław
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 2x

Jakość usług: 0% wysoka 2x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 0% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 106
Data utworzenia profilu: 25.09.2020 19:57:02
Data ostatniej aktualizacji: 25.09.2020 19:57:02 

Opinie o Complexo Dawid Marszał

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Dodatkowo, w toku prac naprawczych po poczynaniach pana Dawina Marszala z firmy Complexo, dowiedzieliśmy się, że 1/3 wykonanych przez niego gnizazdek (30) nadaje się jedynie do poprawy, ponieważ nie jest zachiwany standardowy rozstaw. W związku z tym montaż gnizadek nie jest możliwy. Dodam, że nie są to jakieś niestandardowe gniazdka i zostały dostarczone panu Dawidowi Marszal z Compelxo już na samym początku. Brakuje mi słów na określenie jakości pracy tego pana. Powtórzę tylko, że poza tą sprawą wyszło jeszcze wiele niedopatrzeń i nie polecam Complexo.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Brak komunikacji, brak obsługi. Zachowanie poniżej krytyki.
Opinia dodana przez: Krzystof dnia: 21.11.2020 14:07:25 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niestety znaleźliśmy te opinie za późno i rozpoczęliśmy współpracę. Nigdy nie mieliśmy aż tak nieprzyjemnych doświadczeń, a remontowaliśmy się już kilka nieruchomości. Wiadomo, z fachowcami bywa różnie, a i zleceniodawca ma swoje za uszami, ale to doświadczenie było po prostu traumatyczne. Pan Dawid Marszał z firmy Complexo (funkcjonuje też pod nazwą: Naprawy Wrocław, naprawawroclaw@gmail.com) jest skrajnie nieodpowiedzialny; jak tylko pojawią nie jakieś niejasności komunikacja z nim przestaje istnieć. Nie dotrzymuje terminów i jest niezorganizowany. Próbuje za wszelką cenę naciągać stawki oraz przynosi faktury do rozliczenia kilkakrotnie (w tym próbuje ukryć tam zakupy swoich narzędzi). Wiele rzeczy po „fachowcu” do poprawki. Nie będę się tu rozpisywać dalej, ale mam nadzieje, że nikt z Państwa nie będzie musiał przez to przechodzić.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Poniżej krytyki
Opinia dodana przez: Krzsztof dnia: 25.09.2020 19:58:01 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją