Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie im. Orła Białego

Zawód: Pedagog 
Adres: Małopolskie, 30-376 Kraków ul. Rzemieślnicza 4A
Telefon: Kom. 600 466 261
Adres e-mail: szkola(małpa)nsp1.edu.pl
Strona internetowa: https://nsp1.edu.pl/
NIP:
676 247 75 77
Opis działalności: Prywatna szkoła podstawowa w Krakowie. Klasy od 0 do VIII, To wspaniałe miejsce dla Twojego dziecka na rozpoczęcie jego szkolnej przygody oraz kontynuację nauki. Słowa kluczowe: szkoła podstawowa kraków, kraków szkoła, edukacja kraków

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 22
Data utworzenia profilu: 2019-10-09 11:37:16
Data ostatniej aktualizacji: 2019-10-09 11:37:16 

Opinie o Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie im. Orła Białego

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo słaba szkoła. Widać sporo cwaniactwa biznesowego, obiecują cuda a jest bardzo mizernie. Ma być niby duzo zajęć dodatkowych - płatnych i bezpłatnych. Bezpłatnych jest może 3 i są to kompletnie do niczego nie przydatne zajęcia (np. krajoznawcze), a lepsze płatne jest strasznie ciężko zorganizować, bo w szkole tej jest bardzo mało dzieci. Szumnie zapowiadali salę gimnastyczną - sala jest - tylko z połączenia dwóch zwykłych pomieszczeń, z normalnymi płytkam - kompletnie to sali gimnastycznej nie przypomina. Szkoła ta posiada wszystkie cechy słabej, małej ,prywatnej szkoły jakie mogą przyjść do głowy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Rodzic dnia: 2019-10-10 10:54:31 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją