Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

JHC Adwokaci Nysa

Zawód: Adwokat 
Adres: Opolskie, Nysa
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Zespół adwokatów i radców prawnych świadczących swoje usługi na terenie miasta Nysa. Doświadczenie i profesjonalizm. Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: Brak opinii
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 145
Data utworzenia profilu: 2019-05-14 09:13:30
Data ostatniej aktualizacji: 2019-05-14 09:13:30 

Opinie o JHC Adwokaci Nysa

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii JHC Adwokaci. Bardzo dziękuję Pani mecenas Karolinie Jabłkowskiej za zaangażowanie i rzetelne podejście do sprawy. Pani Karolina jest osobą , która nie owija w przysłowiową bawełnę i nie obiecuje gruszek na wierzbie. Mowi jak jest. Jest osobą bardzo konkretną, zaangażowaną a przede wszystkim ludzką. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc ze strony Pani mecenas, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jeżeli w przyszłości kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy w kwestiach prawnych, nie muszę dłużej szukać. Zdecydowanie wiem gdzie i do kogo się udać. Jeszcze raz bardzo dziękuję i szczerze polecam
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Grzegorz dnia: 2019-05-14 09:14:27 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją