Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Sherlook Sp. z o.o. ( NADZÓR I BUDOWNICTWO )

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, 00-105 Warszawa Twarda 18
Telefon: +48 22 350 75 48 Kom. +48 793 109 110
Adres e-mail: kontakt(małpa)sherlook.waw.pl
Strona internetowa: www.sherlook.waw.pl
NIP:
525-27-63-349
Opis działalności: Wykończenia wnętrz pod klucz ( GENERALNY WYKONAWCA ) Słowa kluczowe: Wykończenia wnętrz, Malowanie warszawa, Kompleksowe remonty, Nadzór i Budownictwo, Hydraulika, Elektryka, Przewóz materiałów budowlanych, Usługi kompleksowe,

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 100% niskie 2x 2x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 398
Data utworzenia profilu: 2019-04-26 09:54:51
Data ostatniej aktualizacji: 2019-04-26 09:54:51 

Opinie o Sherlook Sp. z o.o. ( NADZÓR I BUDOWNICTWO )

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Powierzyłem Panu Marcinowi mieszkanie do pełnego remontu (Mieszkanie w stanie opłakanym, od 10 lat niezamieszkane). W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna, zrobiona została nowa hydraulika. Poza tym wszystkie inne rzeczy, po których od razu wprowadzili się nowi lokatorzy (łącznie z kuchnią, szafą i AGD). najbardziej doceniam to, że spotkałem się z Wykonawcą tylko 2 razy: raz oddając klucze i ustalając czego potrzebuję, drugi raz odbierając klucze. Wszystkie postępy prac dostawałem w formie zdjęć. Bardzo polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Adam P. dnia: 2019-11-18 10:39:08 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ekipa wykończeniowa na najwyższym poziomie. Uczciwi, dokładni, sumienni, pracowici oraz dotrzymujący słowa. Znają się na swojej robocie, w razie wątpliwości doradzą oraz zaproponują pewne rozwiązania. Dotrzymali umówionego wcześniej terminu. Od początku do końca współpraca układała się wzorowo.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Seb dnia: 2019-10-19 14:30:45 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zleciłem firmie remont mieszkania. Efekty prac zgodne z moimi oczekiwaniami. Ogromny plus za to, że kupili i dostarczyli wszystkie materiały, pomagając mi jednocześnie podjąć wiele decyzji, kiedy z uwagi na cenę próbowałem porównywać towar od różnych producentów. Przy podpisaniu umowy wpłaciłem zaliczkę, potem rozliczaliśmy się etapowo, dzięki czemu czułem że mam kontrolę. Prace zakończono w umówionym terminie.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Nie było reklamacji
Opinia dodana przez: Witold Zalęski dnia: 2019-04-29 21:03:50 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firmę polecił mi Architekt wnętrz, ponieważ miałam nietypowy projekt budowy domu Willa Floryda o powierzchni użytkowej 363 m2. Nie każdy chciał się tym zająć, okazało się że firma z polecenia przez Architekta poradziła sobie z projektem bez zastrzeżeń. Na początku zdecydowałam z moim narzeczonym o realizacji stanu surowego na próbę w późniejszym terminie mieliśmy zdecydować co dalej. Oczywiście zdecydowaliśmy się na kontynuacje prac przez powyższa firmę. Polecam
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Willa Floryda
Opinia dodana przez: Katarzyna Płuciennik dnia: 2019-04-26 10:20:46 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją