Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Centrum Terapii Mowy Logospec Anna Derlatka

Zawód: nauczanie indywidualne Logopeda 
Adres: Mazowieckie, 03-377 Warszawa Bolesławicka 51B
Telefon: Kom. 530511982
Adres e-mail: a.derlatka(małpa)op.pl
Strona internetowa: www.logospec.pl
NIP:
6631833468
Opis działalności: terapia logopedyczna, terapia integracji sensorycznej, konsultacje z psychologiem, terapia pedagogiczna i wiele więcej Słowa kluczowe: logopeda warszawa, integracja sensoryczna warszawa targówek, logopeda warszawa targówek, neurologopeda warszawa, dobry logopeda warszawa, sprawdzony logopeda warszawa, polecany logopeda warszawa, diagnoza integracji sensorycznej warszawa

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 160
Data utworzenia profilu: 2018-12-31 17:53:01
Data ostatniej aktualizacji: 2018-12-31 17:53:01 

Opinie o Centrum Terapii Mowy Logospec Anna Derlatka

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo przyjazne miejsce dla dzieci i dorosłych. Czuć tam miłą i serdeczną atmosferę, ale to co najważniejsze - zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Pani Ania wymaga ćwiczeń od dzieci, ale angażuje też rodziców. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z pomocy synowi, który ma 13 i trafił do logospec z powodu jąkania. Pani Ania rozpoczęła zajęcia i pokierowała nas także do psychologa. Efekt terapii zaskoczył nas wszystkich.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Marek dnia: 2019-12-02 22:15:24 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Logospec to sprawdzone miejsce (na Warszawskim Targówku) na terapię logopedyczną i neurologopedyczną dla dzieci i dorosłych. Bardzo doświadczony psycholog, a zarazem terapeuta integracji sensorycznej prowadzi diagnozy i terapię dzieci w logospec.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Aneta dnia: 2018-12-31 17:54:48 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją