Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Wnętrza Marzeń Michał Śliwiński

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Śląskie, 44-153 Smolnica Kościelna 2
Telefon: Kom. 667 536 848
Adres e-mail:
Strona internetowa: http://wnetrza-marzen.pl/
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 241
Data utworzenia profilu: 2018-09-12 17:47:06
Data ostatniej aktualizacji: 2018-09-12 17:47:06 

Opinie o Wnętrza Marzeń Michał Śliwiński

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Odradzam korzystanie z usług pana Śliwińskiego. Prace wykonane niechlujnie, panu Śliwińskiemu wielokrotnie umknęły wcześniejsze ustalenia. Pan Śliwiński ma problem z odpowiednią organizacją pracy, przyjmuje na raz zbyt dużą ilość zleceń przez co nie jest w stanie dotrzymać terminów. Nie kontroluje pracy swoich współpracowników, z czego wynikają dalsze opóźnienia. Prace wykonywane były niezgodnie z wytycznymi, przez co stanowiły zbędny obciążenie zarówno dla mnie jako klienta jak i sąsiadów. Ułożenie kafli i paneli niedbałe, z nieumiejętnym użyciem poziomicy albo metodą "na oko", w związku z czym ułożenie przedmiotów kulistych bądź walcowatych na podłodze kończy się gonieniem ich po całym pomieszczeniu. Brak uwagi i należytej dbałości przy wykonywaniu pracy przez pana Śliwińskiego i jego pracowników doprowadziła również do niepotrzebnego zużycia większej liczby materiałów niż pierwotnie założono. Po roku od zakończenia remontu część wykonanych przez pana Śliwińskiego prac nadaje się do ponownego wykonania: popękane ściany, nieudolnie położona instalacja elektryczna i kanalizacyjna, "rozjechane" panele, lustro w łazience (to zdążyło pęknąć nawet w ciągu dwóch miesięcy, nie trzeba było czekać całego roku). Poza wspomnianymi grzechami standardowe przypadłości: znikanie z miejsca pracy, nie odbieranie telefonu, ukrywanie faktur, 5 godzinny dzień pracy, zniszczenia sprzętu AGD, który został w domu na czas remontu. Dodatkowo odradzam również korzystanie z usług stolarza polecanego przez pana Michała. Szafki kuchenne zaczęły rozlatywać się po półtora roku, a gwoździe wystające z drzwi zaczęły niszczyć ręce już od pierwszego dnia po wprowadzeniu się. Jeśli już zdecydowaliście się państwo na korzystanie z usług pana Śliwińskiego zalecam codzienną kontrolę prac i sposób rozliczanie się za wykonane prace w tygodniowych odstępach, nigdy z góry - tylko i wyłącznie za prace wykonane w tygodniu, z uwzględnieniem ich jakości. Na umowie spisać każdą jedną śrubkę, będzie łatwiej w sądzie. W moim mieszkanie, mimo opłakanego stanu na początku, panu Śliwińskiemu i jego współpracownikom udało się zostawić niektóre sprawy w gorszym stanie niż były przed jego wizytą.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Klient dnia: 2018-09-12 18:05:56 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją