Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Usługi Remontowe

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Mazowieckie, Pionki
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 188
Data utworzenia profilu: 2018-02-10 19:22:57
Data ostatniej aktualizacji: 2018-08-01 14:52:02 

Opinie o Usługi Remontowe

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Proszę uważać na tego "fachowca". Robił u mnie remont których nigdy nie skończył. Wziął kasę i później nie odbierał telefonów. Jak udało się dodzwonić do niego z innego numeru to umawiał się ze przyjedzie, w dzień przyjazdu rano zapewniał ze już jedzie a pionek mówił ze popsuł mu się samochód. Kłamał i kręcił zmęczył mnie i moja rodzine. Jakość jego usług również pozostawia dużo do życzenia. Fugi na pół centymetra, zle wymierzył drzwi przez co trzeba było kuc ściany po malowaniu i po ułożeniu podłóg!!! Jeśli się na niego zdecydujecie to płaćcie całość po remoncie bo znokjiecwam z kasa.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Basia44 dnia: 2018-02-10 19:27:29 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją