Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Niewelt Magdalena Niewelt

Zawód: Adwokat 
Adres: Śląskie, 41-800 Zabrze Średnia 3
Telefon: Kom. 662 969 996
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe: adwokat Zabrze adwokat Śląsk Gliwice Rybnik prawo cywilne prawo karne prawo własności przemysłowej prawo mody

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1012
Data utworzenia profilu: 10.07.2018 19:13:24
Data ostatniej aktualizacji: 11.07.2018 16:03:38 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Niewelt Magdalena Niewelt

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Wśród licznych talentów, jakie posiada Pani Mecenas Magdalena Niewelt, niezaprzeczalnym jest fakt, że zna się na swoim fachu. Pani Magdalena jest genialnym adwokatem, skutecznym w działaniu, całkowicie oddanym sprawie, dając od siebie więcej, niż jest to oczekiwane. Jest też przede wszystkim wspaniałą osobą z kulturą osobistą, empatią i charyzmą. Wzorowo dba o kontakt z klientem, pilnuje terminów i dokumentów, jej pisma są ostre i trafne, sama jest elastyczna i dobiera strategię do potrzeb procesów. Ogromnie polecam.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: Aleksandra Podgórska dnia: 24.02.2020 09:34:09 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Magda prowadziła mi sprawę cywilną z dużym zaangażowaniem, udało się wygrać! Ubezpieczyciel wypłacił mi całości pieniędzy za samochód. Na początku dał mi jakieś drobne na naprawę, zaniżył koszty ale sąd uznał, że naprawa będzie więcej kosztować.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Miszel dnia: 11.07.2018 08:57:25 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją