Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Adwokat Eryk Cygan

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz Dworcowa 5/4
Telefon: Kom. 512-771-130
Adres e-mail: eryk.cygan(małpa)gmail.com
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe: Sprawy cywilne, rodzinne, spadkowe, karne

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1239
Data utworzenia profilu: 2018-04-23 17:23:32
Data ostatniej aktualizacji: 2018-04-23 17:23:32 

Opinie o Adwokat Eryk Cygan

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo dobra współpraca z Adwokatem Erykiem Cyganem, terminowość, fachowość oraz szeroka wiedza prawnicza to atuty tej osoby. Kompleksowe załatwienie sprawy rozwodowej, rozliczenia i podział majątku wspólnego oraz czynności związanych z darowizną nieruchomości.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Mateusz dnia: 2018-06-13 12:51:10 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Adwokat Erykiem Cygan. Zawsze przygotowany merytorycznie do sprawy, tłumaczył cierpliwie i wyczerpująco wszystkie zawiłości prawne. Informacje o postępach w mojej sprawie uzyskiwalem bezzwłocznie. Wszystkie dodatkowe pytania czy wyjaśnienia mogłem rozwiązywać telefoniczne oraz mailowo, ponieważ nie było żadnych problemów z kontaktem. Bez zastrzeżeń mogę polecić Pana Adwokat Eryka Cygan. Dzięki niemu sprawę wygrałem.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Dariusz Kilanowski dnia: 2018-05-02 20:08:25 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Chciałbym za pośrednictwem serwisu gorąco polecić usługi Pana Adwokata Eryka Cygan. Moja "walka" z byłą żoną o kontakty z synem rozpoczęła się w lipcu 2017 r. i po kilku rozprawach zakończyła sukcesem w kwietniu 2018 r. Na każdej rozprawie Pan Adwokat reprezentował mnie w sposób profesjonalny, wyjaśniał wszystkie niejasności i problemy, podpowiadał korzystne rozwiązania. Bardzo duża wiedza prawnicza i sumienność w prowadzeniu sprawy. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Eryka. Koszty usługi myślę, że adekwatne do prowadzonej sprawy (jednorazowa opłata ustalona na samym początku), a jestem przekonany, że nie jeden prawnik zażądałby dodatkowych opłat gdyby musiał kilkakrotnie, w jednej sprawie, stawiać się na sali rozpraw. I za to również bardzo dziękuję. Gorąco polecam Pana Adwokata!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Sebastian Borkowski dnia: 2018-04-24 20:05:07 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją