Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Łapinski Stone Dariusz Łapinski

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, 01-318 Warszawa Szobera 5/6a
Telefon:
Adres e-mail: biuro(małpa)lapinski-stone.pl
Strona internetowa: http://lapinski-stone.pl/
Opis działalności: Układanie płytek Słowa kluczowe: Ekipa Remontowa Warszawa, Glazurnik

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 274
Data utworzenia profilu: 2018-03-18 19:24:50
Data ostatniej aktualizacji: 2018-03-18 19:24:50 

Opinie o Łapinski Stone Dariusz Łapinski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z ekipą Pana Darka umówiłem się na: * położenie gresu w korytarzu, łazience i kuchni * drobne prace hydrauliczne potrzebne do zamontowania sedesu podwieszanego, wanny i umywalni * położenie paneli podłogowych w dwóch pozostałych pokojach Zdecydowanie ODRADZAM! Ekipa Pana Darka składa się z dwóch glazurników, cechy wyróżniające: * Całkowity brak kompetencji. Inna ekipa, która kładła sufit podwieszany płakała jak widziała jak Ci panowie kładą fugę i posługują się silikonem. Musiałem myć płytki po nich 3 razy specjalnym płynem zanim usunąłem fugę z powierzchni płytek. * Stelarz do zawieszanego sedesu był jeszcze raz rozbierany i montowany przez inną ekipę. Początkowo było to wykonane ze względu na efekt wizualny. Później się okazało, że jego konstrukcja mogła spowodować zawalenie się jej (dosłownie) podczas użytkowania. * Widocznie krzywo położone płytki, bez należytej staranności. * Przebarwienia w fudze na podłodze, spowodowane trzymaniem maszyny do cięcia płytek w tym samym pomieszczeniu, którym były kładzione płytki! Ekipę remontową Pana Darka najlepiej opisuje zwrot Półamatorska brygada remontowo-budowlana "Szwagier"
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Pan Darek nie podpisuje umowy, a przy zgłaszaniu usterek straszy sądem...
Opinia dodana przez: naiwniak dnia: 2018-03-18 19:40:11 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją