Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Bruk-fach Andrzej Kamiński

Zawód: brukarze  
Adres: Dolnośląskie, 54-130 Wrocław Sterowcowa 9/1a
Telefon: Kom. 501 427 106
Adres e-mail:
Strona internetowa: www.bruk-fach.com.pl
Opis działalności: brukarstwo Słowa kluczowe: kostka brukowa układanie, kostka granitowa, kostka puzzle

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 272
Data utworzenia profilu: 2017-12-15 18:43:35
Data ostatniej aktualizacji: 2017-12-15 18:43:35 

Opinie o Bruk-fach Andrzej Kamiński

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma Bruk-fach w listopadzie 2017r połozyła na mojej posesji Wrocław Muchobór Wielki kostkę puzzle-22m2. Obsługa klienta i wykonanie na najwyższym poziomie. Właściciel przyjął zlecenie po pierwszym telefonie-miłe zaskoczenie, bo obecnie Usługodawcy kazali wysłać sobie smsa z adresem i obsługa klienta na tym się kończyła. Pan Kamiński, jesli nie może odebrać telefonu, to natychmiast oddzwoni. Nie było jakiś dziecinnych smsów jak z innymi. Właściel zyskał mój szacunek tym, że chce pracować, a nie leżeć i udawać biznesmena i właściciela "firmy". Bruk-fach nie jest firma na papierze. Nie było żadnych kłamstw ze strony właściela, ządnego zrzędenia jak słyszę wiele razy od usługodawców: Oj Pani my nie pracujemy w soboty, oj Pani to za daleko( 10 km...), oj pani to za pózno, oj pani nam się nie opłaca. Nie było żadnych nerwów, zaskoczenia, niedopowiedzenia, bardzo bezkonfliktowa Firma. Wykonawca zyskał mój szacunek tym, ze pracował od siódmej rano, po ciemku i w deszczu!!!Kostka świetnie ułożona, wykonawca pracuje czysto. Ciągle do mnie dzwonił, konsultował wykonanie. Ponieważ Pan Kamiński przyjął małe zlecenie w zamian polecę go u mojego pracodawcy( w Dziale Inwestycji i Remontów), największego na Dolnym śląsku i najbogatszego. Bruk-fach to poważna firma dla poważnych inwestorów. Pan Kamiński to wzorowy przykład dla Usługodawców.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: brak reklamacji
Opinia dodana przez: Ewa Kołodziejczyk dnia: 2017-12-15 18:58:59 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją