Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Zakład remontowo budowlany Henryk Zakowicz

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, 05-074 Halinów Cicha 37
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa: www.panheniek.pl
Opis działalności: Budowlanka Słowa kluczowe: Budowlaniec

Ocena: 0% pozytywna 6x

Jakość usług: 0% wysoka 5x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 6x
Ceny usług: 0% niskie 5x
Ilość opinii w serwisie: 6
Ilość odsłon profilu firmy: 937
Data utworzenia profilu: 2017-07-17 12:10:07
Data ostatniej aktualizacji: 2017-07-17 12:10:07 

Opinie o Zakład remontowo budowlany Henryk Zakowicz

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Henryk podjął się remontu 2 balkonów, zawarł ze mną nawet stosowna umowę, w której zobowiązał się do wykonania konkretnych prac. Skuwanie płytek i wylewki na balkonie zaczął z impetem,pobrał zaliczkę "na materiały" i na tym sielanka się skończyła- kłamstwa, fuszerka,nie przestrzeganie ustaleń, nieterminowość to delikatne określenia na sposób funkcjonowania "Pana fachowca"np nie zaizolował balkonu papą chociaż wmawiał, że to zrobił, zarządził położenie terakoty a potem pod nią chciał "wsuwać obróbkę z blachy" a gdy zaoponowałam porzucił prace i znikną z nierozliczoną zaliczką a ja jak się okazuje zostałam kolejną jego ofiarą. Niestety wcześniej nie czytałam o nim opinii.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: brak obsługi
Opinia dodana przez: Katarzyna dnia: 2019-05-03 21:10:15 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ludzie, czytajcie wcześniej, co inni mają do powiedzenia w sprawie tego pana. To osz.st i złodzi.j!!!! Nas okradł na kilka tysięcy i nie ma na niego mocnych. Nie ma zarejestrowanej działalności - Minister ds. Gospodarki wykreślił jego wpis w październiku 2016, bo skłamał w sprawie adresu. Przydałby się pozew zbiorowy do sądu w celu wyegzekwowania pobranych przez niego zaliczek i zniknięcia.
Terminowość: Zła
Obsługa reklamacji: Żadna
Opinia dodana przez: tata1112 dnia: 2018-09-14 13:33:08 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Zakowicz miał wykonać remont balkonu i tarasu. Balkon został skuty, taras zaczęty (rozgrzebana ziemia) i zniknął, więcej się nie pojawił, gdyż dostał zaliczkę. Kłamie, często nie odbiera telefonów, nie chce zwrócić zaliczki za nie wykonaną pracę, mimo iż obiecuje, że zwróci. Sytuacja ciągnie się już rok. Zdecydowanie odradzam zlecania mu jakiejkolwiek pracy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: nie ma żadnej obsługi reklamacji, unika kontaktu
Opinia dodana przez: Rafał dnia: 2018-07-14 11:08:50 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Henryk podpisał umowę, pobral zaliczke i ... przez bardzo długi czas trzeba było prosić Pana "fachowca" aby się zjawił i zaczął wykonywać przedmiot umowy. Wreszcie się pojawił, oczywiście termin umowny nie zostal dotrzymany - i zaczęły się schody. Ustalenia przy podpisaniu umowy dla Pana Henryka nie istnieją. Stosuje najtańsze materiały jakie są dostępe na rynku, zasady BHP Panu "fachowcowi" są zupełnie obce. Osobie, która nie zna zasad sztuki budowlanej napewno nie pomoże. Oczywiście wykona przedmiot umowy ale nie wiadomo w jakim czasie i co najważniejsze będzie on wykonany najmnieszym z możliwych nakładem kosztów i pracy bez żadnego zaangażowania co w konsekwencji sprawi że jakość wykonanych prac będzie - żadna. Pan Henryk wymyśla przeróżne historyjki myśląc, że to usprawiedliwia Jego nieobecność. Absolutnie nie polecam, rynek jest pełen rzetelnych wykonawców, niestety Pan Henryk takim nie jest. Wyjaśnienie do ceny usług - bardzo wysokie w porównaniu do nakładów pracy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 2018-06-11 19:59:45 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Heniek podpisal umowe, pobral zaliczke i przez 10 dni roboczych pojawil sie dwa razy. Roboty nie skonczyl, balkonu po skuciu nie zabezpieczyl tak wiec w czasie deszczu zalalo sasiadke. Bezczelny przez telefon. Absolutnie nie polecam.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Nie odbiera telefonow , rozlacza polaczenia
Opinia dodana przez: Zofia dnia: 2018-05-05 09:54:13 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Heniek robił na budowie ściany, chudziak i murował komin. Komin postawiony krzywo, ściany do poprawy (krzywo). Wziął zaliczke i zniknął. nie dokończył też ogrodzenia. Stosował najtańsze materiały budowlane choć było powiedziane jakie mają być konkretnie. Masa poprawek po nim. później wziął zaliczke i zniknął. Pan Heniek nie stroni od alkoholu, co powodowało że trudno się z nim było porozumieć
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Nie istnieje u Pana Henia obsługa reklamacji
Opinia dodana przez: Adam dnia: 2017-07-19 11:58:22 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją