Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Marcin Florek

Zawód: budowlane usługi i remonty Murarz 
Adres: Wielkopolskie, Podrzewie
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 549
Data utworzenia profilu: 2017-05-17 20:59:58
Data ostatniej aktualizacji: 2017-05-17 20:59:58 

Opinie o Marcin Florek

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie polecam !!! Stanowczo nie polecam tego Pana. Podaje się za murarza, twierdzi iż prowadzi własną firmę budowlaną oferuje szeroką gamę usług w tym zakresie za pośrednictwem OLX. Zdecydowałem się na tego Pana jako na murarz jednak stanowczo odradzam korzystanie z jego usług. Jest to „fachowiec” którego na miejsce pracy przywozi mama i to dosłownie. Przyjechał on na budowę bez żadnych potrzebnych mu narzędzi a jego praca skupiła się na ściemnianiu przez 10 godzin, kolejnego dnia co prawda zaczął się niby brać za wykonywanie zbrojeń jednak zapomniał ekipy jak również ponownie narzędzi, zbrojenie kręcił za pośrednictwem starego konaru od drzewa oraz kawałka starej rurki, wmawiał również przez cały dzień iż dojadą do niego jego pracownicy podczas gdy sam zwolniony z pracy poszedł pieszo do domu. Twierdzi on również iż posiada giętarkę jak również inne narzędzia których jednak w jego pracy nie idzie uświadczyć. Jego usługi kosztowały mnie około 1600zł zmarnowanych 1600zł taki koszt ponieważ zmarnował on praktycznie połowę stali która była zakupiona na zbrojenie ław fundamentowych jak również straciłem na niego 500zł zaliczki która tak samo jak i on rozpłynęła się. Obecnie zapraszam tego Pana na drogę sądową mam nadzieję że nikt z Państwa nie skusi się na jego oferty.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Brak
Opinia dodana przez: asdfman dnia: 2017-05-17 21:00:56 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją