Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka Maria Feric - Pawlak

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Śląskie, 40-045 katowice Katowice Astrów 10
Telefon: 502031548
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: sprawy cywilne , prawo pracy Słowa kluczowe:

Ocena: 50% pozytywna 2x 2x

Jakość usług: 66% wysoka 2x 1x 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x 1x
Ceny usług: 0% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 13584
Data utworzenia profilu: 02.01.2013 22:53:51
Data ostatniej aktualizacji: 20.12.2016 23:34:23 

Opinie o Kancelaria Adwokacka Maria Feric - Pawlak

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Mecenas cechuje się wysokim poziomem kompetencji merytorycznych. Biegle stosuje przepisy prawa by osiągnąć cel. Elokwentna, do pozazdroszczenia zdolności strategiczne. Sprawy klienta w moim odczuciu są dla Pani Mecenas priorytetem. Cierpliwa i z dystansem, a kiedy trzeba prawdziwa "Jaszczura" w dobrym znaczeniu oczywiscie?? To nie jedyna moja przygoda z Panią Maria, mogę szczerze polecić. Zawsze otrzymałam wsparcie i ciepłe słowa otuchy, choć nie zawsze było łatwo.Z pewnością miłej się żyje, kiedy wszystko prawnie jest uporządkowane,a jest to trudne gdy nie ma się przy sobie odpowiedniego wsparcia. Z Panią Maria jest łatwiej, a poczucie bezpieczeństwa zaspokojone. Przetrwałam dość wiele w dobrym stanie i zawsze niezłym efektem, ale zawsze przy boku Pani Mecenas. Dziękuję Pani za pomoc raz jeszcze!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Patty dnia: 07.09.2018 15:44:10 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niska jakość i ceny bardzo wygórowane !! Pani mecenas jest osobą, po pierwsze z bardzo wysokim mniemaniu o sobię, jest niezwykle arogancka w stosunku do klienta. Nie ma wystarczającej wiedzy i doświadczenia. Nie nawiązuje z klientem dobrej współpracy. Jestem rozczarowana podejsciem nie profesjonalnym do klienta. Wręcz oburzona jej impertnencją. Stanowczo nie polecam tego adwokata. Jeżeli nie zależy wam na wygranej sprawie to możecie do niej pójść natomiast jeżeli należy wam aby wygrać to absolutnie unikajcie tej pani. Przestrzegam przed nią.
Jakość usług: Niska
Opinia dodana przez: Iwona dnia: 28.07.2017 20:54:40 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Mecenas pomogła mi przejść przez rozwód, który mnie wydawał się początkowo nie do przejścia. Spokój, opanowanie i pewność siebie Pani Mecenas dały mi siłę aby się na to zdecydować.Dzięki niej dzień rozwodu nie był moim najgorszym dniem w życiu.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Edyta dnia: 07.02.2017 15:13:16 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zanim wybrałam adwokata byłam wcześniej u dwóch innych. Pani mecenas wydała mi się najbardziej konkretna i rzeczowa poza tym potwierdziła, że sprawa będzie wygrana. Niestety tak się nie stało. Czytają pozytywne opinie, zastawiam się czy ja miałam takiego pecha czy to jakieś "podpłacone" komentarze. Niestety Pani mecenas była bardzo bierna. Spodziewałam się o wiele więcej po tej pani. Brak wyprzedzających kroków, brak pomysłu na to co jeszcze zrobić. Strona przeciwna ciągle nas czymś zaskakiwała. Ja odradzam tą Panią, może i zna się na tym co robi ale mnie do siebie nie przekonała. Spodziewałam się większego zaangażowania w sprawę, wszak Pani mecenas należy do jednych z droższych mecenasów. Nie chciałam taniego tylko dobrego adwokata. Sądziłam, że za dobrą pracę należy się również solidne wynagrodzenie... niestety w tym przypadku nie idzie to w parze. Brak możliwości kontaktu telefonicznego, głównie sms. Nawet po wcześniejszym uzgodnieniu godziny na rozmowę telefoniczną Pani mecenas nie odbierała, nie odpisała, nie oddzwoniła. Odradzam jeśli ktoś chce wziąć rozwód i walczy w sądzie o najważniejszy skarb- o dziecko.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Ada dnia: 18.01.2017 14:30:37 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją