Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria adwokacka Karolina Bućko

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Wielkopolskie, Poznań
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 2173
Data utworzenia profilu: 21.04.2016 22:56:07
Data ostatniej aktualizacji: 21.04.2016 22:56:07 

Opinie o Kancelaria adwokacka Karolina Bućko

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: NIE POLECAM NIKOMU PANI ADWOKAT. NA POCZĄTKU POTRAFI SIĘ SAMA DOBRZE SPRZEDAĆ I PROPONOWAĆ W MIARĘ ROZSĄDNĄ CENĘ. SZYDŁO WYSZŁO Z WORA PODCZAS PROCESU ROZWODOWEGO.NA ROZPRAWIE OBECNA TYLKO CIAŁEM ,ZADAWAŁA NIESPRECYZOWANE PYTANIA , NA ROZPRAWY PRZYGOTOWYWAŁA SIĘ DOPIERO PRZED SALĄ ROZPRAW .W KONSEKWENCJI SWOJĄ OBOJĘTNOŚCIĄ PODNOSIŁA CIŚNIENIE NIE TYLKO SĘDZIEMU.WYNAGRODZENIE PODNOSIŁA JESZCZE DWUKROTNIE OD TEJ USTALONEJ NA POCZĄTKU SPRAWY. BRAK KONTAKTU JUŻ W TOKU POSTĘPOWANIA CZYLI JAK ZGARNĘŁA CAŁĄ KASĘ TO JUŻ NIC NIE ROBIŁA. OCZYWIŚCIE SPRAWĘ PRZEGRAŁEM.STRATA PIENIĘDZY, CZASU , NERWÓW . NIE POLECAM!!!!!! ODRADZAM!!!!GORSZEGO ADWOKATA W POZNANIU I OKOLICACH NIE ZNAJDZIESZ!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: wycyckany dnia: 21.04.2016 23:08:15 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją