Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Złota Rączka Tomek

Zawód: Malarz 
Adres: Dolnośląskie, Wrocław
Telefon: Kom. 531328647
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe: Malowanie, Gładziowanie, Tynkowanie

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 984
Data utworzenia profilu: 07.04.2016 22:53:31
Data ostatniej aktualizacji: 07.04.2016 22:53:31 

Opinie o Złota Rączka Tomek

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Przestrzegam przed panem Tomkiem – nr telefonu 531328647, ogłasza się jako „Złota Rączka” w Królowej Pokoju, Wrocław Popowice. Kiedyś naprawiał u nas zacinające się drzwi przesuwne, było raczej ok, ale robota była nieskomplikowana. Wzięliśmy go do malowania i podreperowania spękanych ścian oraz do położenia tynku strukturalnego. Na tynku strukturalnym widać zacieki, jest bardzo nierówno nałożony. Sufity w jednym pokoju pogładziowane w ciapki, wyraźnie widać wybrzuszenia, dobrze nawet nie zlicowane z poziomem sufitu. Korytarzyk, po gładziowaniu i pomalowaniu nadaje się tak naprawdę tylko do ponownego gładziowania i malowania, wręcz jest gorzej niż przed robotą. Innymi słowy, zmarnowane materiały, czas i pieniądze. Ściany jeszcze jeszcze, ale też wymagają poprawek. Między gruntowaniem a malowaniem zbyt krótka przerwa, czy to w ogóle się będzie trzymać? Szpachlowanie po po pomalowanym? Dodatkowo pan nie sprzątał po sobie, zostawiał straszny bajzel. Pan domagał się zaliczki na początek i z biegiem robót domagał się kolejnych, często zastawiając się chorą żoną, dziećmi itp. Na sam koniec wybiegł jak oparzony, nie poczekał na powrót wszystkich domowników, później nie odbierał telefonów, wręcz wyłączył telefon.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: Żadna, tylko obietnice
Opinia dodana przez: kwasny dnia: 07.04.2016 23:05:16 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją