Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Atoria Jacek Zwardoń

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Śląskie, 40-048 Katowice Kościuszki 37
Telefon: Kom. 664940647
Adres e-mail: www.atoriajz(małpa)gmail.com
Strona internetowa: www.atoriajz.com
NIP:
9541599272
Opis działalności: Firma budowlana Słowa kluczowe: firma, budowlana, malowanie, ogrodzenie, płot, ogród, parter, piętro, magazyn, hala, dach, balustrady, remont, polska, niemcy, dom

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 1x 2x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1395
Data utworzenia profilu: 2016-03-07 10:42:53
Data ostatniej aktualizacji: 2016-03-07 10:42:53 

Opinie o Atoria Jacek Zwardoń

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma Atoria Jacek Zwardoń wybudowała nam dom od A do Z. Jesteśmy w pełni zadowoleni z współpracy - nie było żadnych problemów wręcz przeciwnie, ekipa remontowa była zawsze punktualna, bardzo dokładna i terminowa. Budowę domu wykonywali zgodnie z ustalonym w umowie czasem, mimo że zakres pracy ciągle był powiększany. Dużym ułatwieniem był fakt, że cały materiał budowlany był na głowie Jacka Zwardonia, nie musieliśmy się martwić jego zakupem i transportem. Dziękuję za dobrze wykonaną pracę i fachowe doradztwo. Polecamy wszystkim, którzy chcą bezproblemowo postawić swój wymarzony dom.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Dominik dnia: 2017-04-11 16:04:56 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma zasługuje na dobrą opinię. Wykonastwo na dobrym poziomie, pan Jacek Zwardoń i jego współpracownicy są rzetelni, znają się na powierzonych zadaniach. W moim domu wykonali przeróbkę polegającą na zrobieniu dodatkowego wejścia do domu z zewnątrz, doradzili i zainspirowali nas do odświeżenia mieszkania wraz z malowaniem i zmianą koncepcji salonu, oświetlenia LEDowego. Prace wykonali terminowo, czysto. Wprawdzie znalezienie przecieku w ścianie łazienki udało się dopiero za trzecim razem, ale to było bardzo nietypowe i trudne zadanie, pewnie nikt nie wpadł by na to szybciej. Prace malarskie wykonano bardzo starannie. Udzielono nam również rabatu na część materiałów. Mogę polecić firmę z czystym sumieniem.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 2016-07-06 16:02:54 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bardzo dobra firma z świetną organizacją i czasem pracy. Bez wątpienia doświadczeni ludzi w sowim fachu. To co, najbardziej mnie zaskoczyło to dokładność pracy. Kierownik budowy staranie organizuje pracę, a sami pracownicy z niebywałą energią wykonują powierzoną robotę. Polecam!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Andrzej dnia: 2016-03-07 10:48:09 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją