Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

R-Brick Barbara i Ryszard Szcepańscy

Zawód: budowlane usługi i remonty Murarz 
Adres: Wielkopolskie, 63-320 Gołuchów Kwiatowa 22
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: murarstwo, wylewanie posadzek, tynkowanie, kładzenie płyt karton - gips, kładzenie płytek malowanie Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 579
Data utworzenia profilu: 2016-02-14 13:35:54
Data ostatniej aktualizacji: 2016-02-14 13:35:54 

Opinie o R-Brick Barbara i Ryszard Szcepańscy

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firmę R-Brick prowadzi małżeństwo Barbara i Ryszard Szczepańsy oraz ich córka Kamila. Stresu, jaki mnie kosztuje zamówienie usług w firmie R-Brick nie życzę najgorszemu wrogowi. Przyczyny - ceny z kosmosu, o których informują po wykonaniu usługi, z zaliczek na materiały kupują sobie rzeczy dla siebie /np. przyczepkę/ i wołają dalszych wpłat, bo nie mają na materiały, zanim zakończą pracę i poprawki - idą na inną robotę pomimo sprzeciwu i żądania dokończenia prac, za które mają już zapłacone, niszczą elementy wyposażenia, takie jak np parapety, nie można się doprosić, żeby nie kładli na nich narzędzi, nie szanują materiałów i marnują je, jakość usług beznadziejna - brak winkli, różnica poziomów w wylanej podłodze - 1,5 cm na 1,5 m i na taką podłogę położyli panele bambusowe, ściany nie mają pionu, narożniki wyglądają jak obżarte przez myszy, o płytki podłogowe można się zabić - różnica 0,5 cm między sąsiadującymi płytkami, przy montażu płytek podłogowych - uszkadzają ścienne i przechodzą nad tym do porządku dziennego, szlifowanie ścian - chyba robią to grabiami bo z pewnością nie papierem ściernym, nie wykonują poleceń inwestora ani co do harmonogramu prac ani co do sposobu ich wykonania, każde zwrócenie uwagi kończy się komentarzem, że inwestor wydziwia lub - w przypadku P. Szczepańskiej - że to niemożliwe, nie stosuję się do instrukcji montażu, nie informują o nieobecnościach, gdy mieli zrobić wylewkę samopoziomująca pod panele w łazience - nakładli po dnie kartonów, żadna poprawka nie doprowadziła do poprawy uchybienia, panoszą się jak u siebie - gdy przyjechałam na budowę ze znajomymi - zapytali ich po co przyjechali! nie odbierają telefonów, zero odpowiedzialności. Jestem osobą pokrzywdzoną materialnie i psychicznie przez Barbarę, Ryszarda i Kamilę Szczepańskich.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: składanie reklamacji i prośby o dokonanie poprawek mijają się z celem - albo są ignorowane, albo - jeżeli już coś zrobią to gorzej niż było przed poprawkami
Opinia dodana przez: Agnieszka dnia: 2016-02-14 14:53:28 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją