Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Grooming Studio Silver Dog Monika Blankenburg

Zawód: Groomer 
Adres: Kujawsko-pomorskie, 87-800 Włocławek Zbiegniewskiej 87
Telefon: Kom. 790-49-69-69
Adres e-mail:
Strona internetowa: www.silverdog.wloclawek.pl
NIP:
888-147-10-62
Opis działalności: strzyżenie i pielęgnacja oraz kursy groomingu Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 2394
Data utworzenia profilu: 2012-06-12 02:10:32
Data ostatniej aktualizacji: 2016-01-29 02:04:22 

Opinie o Grooming Studio Silver Dog Monika Blankenburg

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Ukończyłam kurs groomerski w Silver Dog i jestem bardzo zadowolona.Polecam wszystkim którzy się zastanawiają szkolenie właśnie w tym salonie we Włocławku.Jest to kurs indywidualny,czyli jak sama nazwa mówi byłam na kursie jedyna kursantką co jest bardzo ważne.Właścicielka-wykładowca przesympatyczna i bardzo kontaktowa osoba zaangażowana w to aby kursantka wyniosła jak najwięcej ze szkolenia w jej salonie.Poza tym jest to osoba perfekcyjnie wykonująca swoja pracę i tego samego uczy swoich kursantów.Uczyłam się oczywiście na żywych psach.Pani Monika nauczyła mnie nie tylko technik strzyżenia i pielęgnacji czworonogów ale również podstawowych zasad behawioryzmu,prowadzenia firmy,wyboru sprzętu i kosmetyków.Na zakończenie otrzymałam certyfikat,zaświadczenie o ukończeniu kursu,dyplom groomera,fartuch groomerski na dobry początek i materiały pomocne w pracy groomera. Bardzo się ze sobą zżyłyśmy przez te dwa tygodnie.Wiem,że zawsze gdy będę miała jakieś wątpliwości i pytania dotyczące pracy groomera mogę zadzwonić i poradzić się p.Moniki.Zdecydowanie polecam ten właśnie kurs.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: KASIA dnia: 2013-10-20 20:20:39 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jestem klientką tego salonu, mój pupil jest zawsze dobrze traktowany a co najważniejsze pięknie wystrzyżony i pachnący. W salonie p. Moniki panuje miła atmosfera kobieta ta wykonuje swój zawód z zamiłowaniem i to widać nie wyprasza klientów ze salonu bardzo komunikatywna.Polecam
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Karolina dnia: 2012-07-30 22:37:07 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Właśnie ukończyłam kurs groomingu u P.Stachurskiej i jestem bardzo zadowolona . Nauka przebiega na żywych zwierzętach .P. Stachurska stara się przekazać całą swoją wiedzę w sposób bardzo przystępny . Naprawdę warto uczyć się w tym salonie . Ta kobieta kocha to co robi a to przekłada się na na to jak pracuje i jak przekazuje wiedzę . POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Asia dnia: 2012-06-19 14:27:45 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją