Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Prawna Chyl i Wspólnicy Grzegorz Chyl

Zawód: adwokaci i radcy prawni Adwokat 
Adres: Mazowieckie, 00-654 Warszawa Śniadeckich 21/1
Telefon: 22 621 87 27 Kom. 601305907 Fax: 22 825 85 84
Adres e-mail: kancelaria(małpa)chyl.pl
Strona internetowa: www.chyl.pl
NIP:
701-027-61-67
Opis działalności: kompleksowa pomoc prawna, sprawy sądowe cywilne i karne, obsługa prawna Słowa kluczowe: adwokat Warszawa, radca prawny Warszawa, Kancelaria Adwokacka, Kancelaria Prawna, prawnik, prawnicy

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 4x
Ceny usług: 4x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 2443
Data utworzenia profilu: 05.12.2015 12:18:40
Data ostatniej aktualizacji: 05.12.2015 12:18:40 

Opinie o Kancelaria Prawna Chyl i Wspólnicy Grzegorz Chyl

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Joanna Chyl prowadziła dwie moje trudne sprawy w odstępie kilku lat. Obie zakończyły się sukcesami. Jestem pełen podziwu dla jej profesjonalizmu, zaangażowania i determinacji w dążeniu do osiągniecia powodzenia. Pomyślne zakończenie było możliwe dzięki staranności i dbałości o najmniejsze nawet szczegóły. Duże wrażenie zrobiły na mnie terminowość i zawsze staranne przygotowanie do każdej rozprawy sądowej. Ogromnymi atutami pani Mecenas są umiejętność przekonania sądu do słuszności jej argumentacji oraz skuteczność polemiki ze stroną przeciwną. Duże znaczenie ma również jej umiejętność szybkiej i trafnej reakcji na sali sądowej. Dla mnie było ważne także to, że pani Mecenas okazuje klientom cierpliwość i empatię. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z panią Joanną Chyl.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Jerzy Kalenik dnia: 15.01.2022 19:09:22 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Mecenas przejął rozgrzebaną przez moją poprzednią adwokat sprawę rozwodową, która była bardzo rozbudowana, z dużą liczbą świadków, dokumentów i rozpraw z "walką na noże". Zaimponował bystrością umysłu, umiejętnością szybkiego reagowania na wydarzenia w sali (czego zdecydowanie brakowało poprzedniczce), opanowaniem i wiedzą. Sprawa, w której wcześniej między innymi z powodu nieudolności poprzedniego pełnomocnika znajdowałem się w głębokiej defensywie odwróciła się o 180 i summa sumarum udało mi się osiągnąć zakładany przed rozpoczęciem cel. Jestem bardzo zadowolony, dokładnie tego oczekiwałem od pełnomocnika - wiedzy, opanowania, umiejętności zachowania się na sali sądowej zarówno wobec sędziego, jak i strony przeciwnej (pełnomocnik drugiej strony stosował dość agresywne metody werbalne i niewerbalne, z czym poprzednia pełnomocnik nie radziła sobie zupełnie, w przeciwieństwie do pana Grzegorza). Gdybym miał polecić komukolwiek adwokata w sprawie rozwodowej (czego oczywiście nie życzę) to z czystym sumieniem polecam Pana Grzegorza jako osobę profesjonalną, doświadczoną i potrafiącą poradzić sobie z najtrudniejszymi problemami.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Michał dnia: 13.05.2019 12:15:18 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: rzetelnie i bez ściemniania. Polecam kancelarie
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 15.03.2018 09:15:17 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Skuteczna i rzetelna kancelaria. Polecam !
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dnia: 20.04.2017 10:33:08 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją