Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

HUBERTUS Usługi Brukarskie Dariusz Szczepański

Zawód: brukarze Brukarz 
Adres: Mazowieckie, 05-650 Sułkowice Chynów Leśna 3
Telefon: Kom. 600-377-176
Adres e-mail: biuro(małpa)hubertusbruk.pl
Strona internetowa: hubertusbruk.pl
NIP:
797-150-46-00
Opis działalności: Usługi brukarskie Słowa kluczowe: Brukarstwo

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 0% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 768
Data utworzenia profilu: 2015-12-01 08:56:56
Data ostatniej aktualizacji: 2015-12-01 08:56:56 

Opinie o HUBERTUS Usługi Brukarskie Dariusz Szczepański

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Latem 2015 r. spotkałem się z P. Szczepańskim i zleciłem mu ułożenie kostki brukowej na werandzie mojego domu (ok. 20m2). Były akurat upały więc ten pan powiedział mi przyjmuje moje zlecenie oraz ze przystąpi do jego realizacji we wrześniu ponieważ przez panujące upały jego firma ma opóźnienia przy realizacji innych zleceń. wybraliśmy z katalogu odpowiednią kostkę oraz inne potrzebne elementy. Całe zlecenie to jakieś 2 dni pracy bo nawet podłoże było utwardzone. Zgodziłem się wierząc, iż jeszcze przed zimą sprawa ta zostanie załatwiona. Czas mijał a ten Pan nie dawał znaku życia. Zadzwoniłem pod koniec września - odpowiedział, że zapomniał ale w ciągu tygodnia wszystko będzie zrobione. Minął kolejny czas (ok. 3 tyg.), więc zadzwoniłem ponownie. Wtedy odpowiedział, że ma dwóch chorych pracowników ale do końca października załatwi sprawę. Trzeci raz już nie dzwoniłem bo chyba jasne że gość jest niekonkretny i niesłowny. Tak więc korzystanie z usług tej firmy pozostawiam do głębokiej rozwagi jej potencjalnych przyszłych klientów.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Obsługa reklamacji: Chyba też niekorzystna
Opinia dodana przez: Roman dnia: 2015-12-01 09:09:31 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją