Opinie o Ex Facto AWD warszawa

Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Ex Facto AWD

Zawód: detektywistyczne agencje, ochrona osób i mienia Detektyw 
Adres: Mazowieckie, warszawa
Telefon: Kom. 533361777
Adres e-mail:
Strona internetowa: www.exfacto.pl
Opis działalności: Usługi detektywistyczne ,prawne, finansowe, negocjacje Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 4x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 2x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 683
Data utworzenia profilu: 2015-10-20 13:14:07
Data ostatniej aktualizacji: 2015-10-20 13:14:07 

Opinie o Ex Facto AWD

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Miałam przyjemność pracować z Państwem z Ex Facto przez nieco ponad tydzień, a udało im się potwierdzić to co podejrzewałam od lat, mąż mnie zdradza. Dowody były dostarczone zarówno w formie zdjęć, nagrań z video czy dyktafonu, ale również transkryptu rozmów i mapą z miejscami pobytu męża. Przy takim materiale mój wkrótce były mąż nawet się nie bronił. Świetna robota, warta swojej ceny.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Anna dnia: 2018-06-20 15:01:42 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Porządna agencja, zebrali materiały i dowody na przekręty mojego wspólnika praktycznie ratując firmę. Materiały które otrzymałem zapewniły wygraną w sądzie. Jedyny problem, dla tych którzy mogą nie być przygotowani to wysokie dla przeciętnego człowieka ceny, ale to praktycznie norma w sektorze detektywistyki.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Krystian dnia: 2018-06-13 14:09:33 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Agencja Ex Facto AWD pomogła mi w trudnej sprawie jaką miałam w rodzinie. Mąż znudził się naszym małżeństwem i podejrzewałam go o zdradę. Detektyw Darek jest bardzo spokojnym i opanowanym człowiekiem ,który pomógł mi i doradził w wielu kwestiach o których nie miałam pojęcia. A jak dostarczył mi zdjęcia z raportem to wszystko we mnie pękło. Bardzo Wam dziękuję za wszystko. Oczywiście polecam.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Agata dnia: 2016-03-12 12:45:18 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Drugi raz korzystałem z takiej agencji i dopiero po ich raporcie wiem, ze to najlepiej zainwestowane pieniądze choc miałem obawy, bo wczesniej detektyw z łodzi mnie wysadził w kosmos z obietnicami i ich realizacją.Wczoraj odebrałem raport z usług z agencji EX Facto.Trafiłem do nich jako strzepek nerwów i wrak faceta.Sprawa zababrana,rozwodowa, a moja zoncia szczwana bestia.Dzis mam taki material m.in. z Hiszpanii,ze sie nie wywinie.Poza tym dostałem mnóstwo innych porad i informacji prawnych od P. Iwony- strasznie zaangazowana i mądra babka- dzieki czemu zaoszczędze na krwiopijcach prawnikach.na pewno będę polecac
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: dnia: 2015-10-20 13:26:40 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją