Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Pomoc AGD

Zawód: naprawa urządzeń Mechanik 
Adres: Małopolskie, Kraków
Telefon: 790-724-824 Kom. 505-295-825
Adres e-mail: pomoc.agd(małpa)vp.pl
Strona internetowa: http://pomoc-agd.cba.pl/
Opis działalności: Pogwarancyjna naprawa i serwis AGD takich jak pralki, zmywarki, kuchenki, piekarniki, płyty ceramiczne i innych w domu klienta na terenie Krakowa i okolic Słowa kluczowe: pralka, zmywarka, naprawa, agd

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1495
Data utworzenia profilu: 2015-08-20 15:24:53
Data ostatniej aktualizacji: 2015-08-20 15:24:53 

Opinie o Pomoc AGD

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Profesjonalni fachowcy, którzy rzeczywiście znają się na naprawie sprzętów. Po zgłoszeniu się do nich i telefonicznym opisaniu awarii przyjechał fachowiec na umówioną godzinę i praktycznie tylko upewnił się w swojej ocenie sytuacji. Naprawę przeprowadził szybko, nie pozostawił po sobie bałaganu jak to mają w zwyczaju niektórzy fachowcy.Polecam !!!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Artur Zmaczinski dnia: 2016-07-24 12:29:03 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Profesjonalni fachowcy, którzy rzeczywiście znają się na naprawie sprzętów. Po zgłoszeniu się do nich i telefonicznym opisaniu awarii przyjechał fachowiec na umówioną godzinę i praktycznie tylko upewnił się w swojej ocenie sytuacji. Naprawę przeprowadził szybko, nie pozostawił po sobie bałaganu jak to mają w zwyczaju niektórzy fachowcy. Cena naprawy nie była wygórowana. Z pewnością będe korzystać w przyszłości.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: MateuszKowalik dnia: 2015-08-20 15:30:22 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją