Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

MARTIN-WOOD Marcin Kołodziejski

Zawód: posadzki, parkiety, wykładziny - usługi Posadzkarz 
Adres: Mazowieckie, Warszawa
Telefon: Kom. 501057799
Adres e-mail: morganwest(małpa)interia.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: cyklinowanie, układanie podłóg, renowacja podłóg drewnianych, montaż schodów, renowacja schodów, montaż tarasów, montaż drzwi, szlifowanie parkietu, szlifowanie desek, olejowanie desek, lakierowanie desek, cyklinowanie mozaiki, konserwacja parkietu Słowa kluczowe: cyklinowanie, układanie parkietu, lakierowanie parkietu, olejowanie parkietu, renowacja parkietu, cyklinowanie desek, szlifowanie parkietu, szlifowanie desek, olejowanie desek, lakierowanie desek, cyklinowanie mozaiki, konserwacja parkietu

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: Brak opinii
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 1410
Data utworzenia profilu: 2015-07-10 11:01:41
Data ostatniej aktualizacji: 2015-07-10 11:01:41 

Opinie o MARTIN-WOOD Marcin Kołodziejski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma nieprofesjonalna, nie wywiązująca się z umowy. Niestety mam złe doświadczenie z firmą, ponieważ nie dokończyli pracy do której się zobowiązali. Nie przyjeżdżają na zaplanowany termin wykonania/dokończenia pracy, nie odbierają telefonów, dopiero po próbie połączenia z innego nr telefonu można nawiązać kontakt. Znowu umówiony termin i brak ekipy, i tak kilka razy. Praca niedokończona od ponad 3 miesięcy. Tragedia i żenada. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: KLIENT dnia: 2016-04-12 23:49:28 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Bez wahania polecam tego Fachowca. Solidność w każdym calu, punktualność, CZYSTOŚĆ przy wykonywaniu prac. Dało się zauważyć profesjonalny sprzęt i fachową wiedzę. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez tego Pana usługi. Moja podłoga po renowacji wygląda jak nowa. Gładko, bez rys. Cokoły zamontowane idealnie pomimo krzywych ścian. Polecam!
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: dnia: 2015-07-10 11:05:15 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją