Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Szkoła Policealna "ŻAK" w Olsztynie

Zawód: inwestycje - usługi  
Adres: Warmińsko-mazurskie, 10-019 Olsztyn pl. Targ Rybny 15
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa: www.zak.edu.pl
Opis działalności: Szkoła policealna Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 2x

Jakość usług: 0% wysoka 2x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 718
Data utworzenia profilu: 30.06.2015 18:56:52
Data ostatniej aktualizacji: 30.06.2015 18:56:52 

Opinie o Szkoła Policealna "ŻAK" w Olsztynie

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Nie polecam tej szkoły, ze względu na niedoświadczony personel, brak organizacji pracy. Informacje zawarte w ulotce nijak mają się do tego co tak na prawdę dzieje się na "zajęciach".
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: Kasia Olsztyn dnia: 17.10.2020 17:41:30 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Uważajcie na to śmieszne coś, co się śmie nazywać szkołą! To coś - to jedno wielkie badziewie z wyjątkowo okropnymi pracownikami w tle. Ostatnio wymyślili "promocję" dla maturzystów- w której rozdają "prezenty" (czyli kupony do szkoły żak ew. smycze z logiem żak), pod warunkiem, że zapiszesz się do ich szkoły. Zero informacji na ten temat, aby oszukać jak najwięcej osób. Zero szacunku dla ludzi - okropna, pusta i chamska baba kierująca szkołą, od której doznałam najwięcej chamstwa w całym życiu: "jeśli nie chce się pani zapisać do szkoły - to nie dostanie pani upominku!" pytanie czemu o tym nie informujecie? "my informujemy na bieżąco" hahahaha, śmieszna jesteś, jeśli to czytasz to wiedz, że jesteś nikim, jesteś śmieszna, głupia i pusta! Nic dziwnego, że szukają chętnych do tego, bo wiedzą, że jest to najgorsza z wszystkich policealnych. Szukasz szkoły policealnej? Omijaj szerokim łukiem "ŻAK"!
Jakość usług: Niska
Ceny: Wysokie
Opinia dodana przez: dnia: 30.06.2015 18:59:47 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją