Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

DopierałaKubot Adwokaci i Radcowie Prawni Magdalena Kubot

Zawód: adwokaci i radcy prawni Radca prawny 
Adres: Dolnośląskie, 50-069 Wrocław Ofiar Oświęcimskich 7/13/204
Telefon: 71 780 60 67
Adres e-mail:
Strona internetowa: www.dopieralakubot.pl
Opis działalności: radca prawny, adwokat, prawnik, prawo, kancelaria Słowa kluczowe: radca prawny, adwokat, prawnik, kancelaria, prawo cywilne, prawo budowlane

Ocena: 100% pozytywna 3x

Jakość usług: 100% wysoka 3x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x
Ceny usług: 100% niskie 3x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1651
Data utworzenia profilu: 2014-04-18 14:00:01
Data ostatniej aktualizacji: 2015-06-11 09:23:57 

Opinie o DopierałaKubot Adwokaci i Radcowie Prawni Magdalena Kubot

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam radcę prawnego Magdalenę Kubot. Bardzo kompetentny prawnik, dbający o kontakt z klientem, co nie jest regułą w tej branży.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: anna dnia: 2015-06-11 16:41:31 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Mecenas Magdalena Kubot jest nie tylko bardzo kompetentnym radcą prawnym ale przede wszystkim wyróżnia ją przyjazne podejście do Klienta. Cierpliwie i ze szczegółami wyjaśniła mi jak będzie przebiegać postępowanie w mojej sprawie. Nigdy nie miałam problemów z nawiązaniem kontaktu z Panią Mecenas. Bardzo szybko i sprawnie odzyskała należne mi pieniądze. Złożony przez Panią Mecenas pozew był tak przekonywujący, iż ostatecznie nie doszło nawet do pierwszej rozprawy. Radca prawny Magdalena Kubot jest prawnikiem którego mogę każdemu polecić.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: nie składałam reklamacji
Opinia dodana przez: Maria M. dnia: 2014-10-02 16:53:51 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pani Radca Prawny Magdalena Kubot jest osoba, ktora bardzo profesjonalnie i rzetelnie podchodzodzi do swojego zawodu. Nigdy nie mialam przyjemnoci spotkac ja osobiscie, ale o stanie sprawy, ktora prowadzila bylam informowana praktycznie codziennie. Kazdy szczegol sprawy nawet ten najmniejszy byl dokladnie sprawdzony przez Pania Mecenas. Wspolpraca z Pania Mecenas byla doskonala pomimo iz czesc sprawy toczyla sie poza granicami Polski. Wynagrodzenie za usugi Pani Magdaleny Kubot rowniez nie bylo wygorowane pomimo tak wysokiej jakosci swiadczonych przez Pania Kubot uslug. Kancelaria i Pani Mecanas godne polecenia.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Agnieszka Szumilo dnia: 2014-09-11 17:28:22 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją