Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

REMAX Jakub Knapik

Zawód: budowlane usługi i remonty  
Adres: Małopolskie, 32-566 Regulice Alwernia Regulice Jodłowa 4
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Firma ogólnobudowlana, wykończenie wnętrz Słowa kluczowe: usługi budowlane, remonty, wykończenie mieszkań, wykończenie domu

Ocena: 50% pozytywna 1x 1x

Jakość usług: 50% wysoka 1x 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 905
Data utworzenia profilu: 21.04.2015 22:31:26
Data ostatniej aktualizacji: 21.04.2015 22:31:26 

Opinie o REMAX Jakub Knapik

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jak najbardziej polecam firmę Remax. Pan Jakub to świetny fachowiec, sumienny, odpowiedzialny, dokładny i naprawdę potrafi doradzić.Poza tym swoją pracę wykonuje bardzo dobrze, a moje łazienki (zresztą robione po raz drugi po innym pseudo "fachowcu" ) wyglądają rewelacyjnie!!! Z przyjemnością polecam tą firmę.
Jakość usług: Wysoka
Opinia dodana przez: dnia: 24.03.2017 12:02:27 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam przed firmą REMAX Jakub Knapik z Regulice ul. Jodłowa. Pan Knapik początkowo robi dobre wrażenie osoby, która ma duże doświadczenie, poparte prezentacjami „swoich” prac w postaci zdjęć, natomiast w praktyce on i jego ekipa są niesłowni, niechlujni, robią byle jak, partaczą i kompletnie nie dbają (a nawet niszczą) elementy wyposażenia domu. Płytki 60x60 klejone punktowo i niechlujnie, krzywo położone regipsy na całym poddaszu – szpary grubości palca, nierówne łączenia o różnicy 2 cm, okropnie krzywo położona podłoga z płyt OSB (cały strych do totalnej poprawki) to tylko nieliczne z partactw jakich dopuścili się „fachowcy” z tej firmy. Dodatkowo pan Knapik jest wyjątkowo niesłowną osobą, wiecznie przekłada umówione terminy („samochód się zepsuł” – słyszałem to co najmniej 4 razy), a na „ostateczny” spóźnia się o kilka tygodni (!!!), po czym wyjeżdża po paru dniach obiecując że wróci i ślad po nim ginie – nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile, zostawiając totalnie rozgrzebaną robotę. Bierze kolosalne pieniądze za swoje partactwa, a na poprawki po nim trzeba wydać kolejne grube tysiące złotych. Dodatkowo panowie chleją bez opamiętania w miejscu pracy, kompletnie nie szanują własności inwestora (pieczenie kiełbasek w nowym kominku, palenie papierosów w domu, wory na śmieci pełne butelek po alkoholu, zapisywanie list zakupowych typu „wiśniówka” na ścianach w pokojach), bez opamiętania zużywają prąd –po ich pobycie przez miesiąc rachunek wyszedł na 2000 zł. Podsumowując – nie polecam, partacze za grubą kasę, niesłowni, naciągacze i chlejusy.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: nie odbiera telefonów
Opinia dodana przez: inwestor dnia: 21.04.2015 22:33:04 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją