Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Ustanowskie okna i drzwi lub PHU Konek Artur Konatkowski

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, 05-540 Ustanów, Konstancin-Jeziorna Zalesie górne Parkowa 31
Telefon: 22 7904139
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Wymiana okien i drzwi Słowa kluczowe:

Ocena: 0% pozytywna 1x

Jakość usług: 1x
Terminowość: 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 562
Data utworzenia profilu: 2015-04-16 12:29:05
Data ostatniej aktualizacji: 2015-04-16 12:29:05 

Opinie o Ustanowskie okna i drzwi lub PHU Konek Artur Konatkowski

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Firma jest może i tania ale nie polecam korzystania z jej usług. Kiedyś zamawiałem u tego Pana bramę garażową. Zamontował ją i udawał, że wszystko w porządku nie mówiąc, że przy okazji jaj montażu ze swojej winy (świadomie) przeciął w ścianie kabel energetyczny. Gdy ja odkryłem sprawę próbował krzyczeć na mnie i doprowadzać mnie do porządku. Wmawiał mi że wina jest po mojej stronie. Po wielkich przepychankach w końcu przyjechał i naprawił błędy (głównie dlatego, że zagroziłem mu niewypłaceniem reszty należności). Pozostał wtedy jeden szczegół do załatwienia, którego nie załatwił do dnia dzisiejszego (choć zarzekał się, że to zrobi), a minęło już kilka lat. Potem zamówiłem u niego drzwi zewnętrzne, które jak się okazało przy późniejszym ociepleniu budynku zostały zamontowane krzywo. Podsumowując: ceny u tego "biznesmena" może i są konkurencyjne jednak późniejsza obsługa klienta i naprawa ewentualnych usterek są do niczego.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Obsługa reklamacji: nie spełnia ogólnie przyjętych standardów obsługi klienta
Opinia dodana przez: Roman dnia: 2015-04-16 12:45:09 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją