Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Projekt studio Andrzej Kaczmarczy

Zawód: budowlane usługi i remonty Anestezjolog 
Adres: Łódzkie, Łódź
Telefon: Kom. 516095401
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 33% pozytywna 1x 2x

Jakość usług: 33% wysoka 1x 2x
Terminowość: 50% bez zastrzeżeń 1x 1x
Ceny usług: 33% niskie 1x 2x
Ilość opinii w serwisie: 3
Ilość odsłon profilu firmy: 1963
Data utworzenia profilu: 15.07.2013 11:38:23
Data ostatniej aktualizacji: 05.12.2014 19:46:28 

Opinie o Projekt studio Andrzej Kaczmarczy

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: odradzam takze!!! My pojdziemy do sadu. Za prace nie dostalismy faktury, wiec jeszcze do Urzedu Skarbowego go zgłosimy.
Jakość usług: Niska
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: brak, nie odbiera telefonu
Opinia dodana przez: dnia: 05.12.2014 08:32:09 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: STANOWCZO ODRADZAM, OTRZEGAM PRZED SKORZYSTANIEM Z USŁUG FIRMY REM-STYL PANA KRZYSZTOFA K. zlecenie: wykończenie domu jednorodzinnego - kompleksowo. -gładzie, podłogi glazura, malowanie itd. "pod klucz" Firma raczej budowlana, choć też nie, niż wykończeniowa. Standard wykończenia bardzo mierny ( jedyny dobry fachowiec to glazurnik). Podejmują się prac do których nie mają kompletnie kompetencji i narzędzi ( u mnie np. ocieplenie domu i obróbka blacharska - przykręcali blacho-wkręty do styropianu. To co zdążyli położyć zanim przerwałem te prace, zerwał wiatr po kilku dniach. Nawet malować dobrze nie potrafią, o ilości farby zużytej nie mówiąc (40l białej farby dobrej jakości na ok. 13mkw sufitu - to chyba dużo) Na budowie totalny bałagan żeby nie powiedzieć bur..l. Właściciel firmy często nieobecny mimo innych zapewnień. Do końca zapewniał że będzie dobrze... żeby zaufać... wiem, wiem moja naiwność :( Koszty- bardzo drogo, a po tym jak nie zapłaciłem za rzeczy nie dokończone i z których zrezygnowałem ( kwota ok. 2000pln) zostałem bez gwarancji na już wykonane prace ( mimo wcześniejszych ustaleń 36miesięcznej gwarancji) za kwotę robocizny ok.39tys.pln. Jeśli potrzeba dodatkowych szczegółów jak pracuje firma Rem-Styl chętnie podzielę się informacjami i zdjęciami ich jakości wykończenia. Jestem gotowy spotkać się z Panem Krzysztofem K. W sądzie jeżeli zajdzie taka ewentualność której nie wykluczam. PS. Opinię wystawiam tylko po to aby przestrzec przed tą firmą. Oczywiście to rzecz gustu i oczekiwań. Ja wybrałem świadomie droższą firmę która oferowała kompleksowość prac, niestety totalnie się naciąłem.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: brak odmówił realizacji reklamowanych praci
Opinia dodana przez: RobertSTANOWCZO ODRADZAM, OTRZEGAM PRZED SKORZYSTANIEM Z USŁUG FIRMY REM-STYL PANA KRZYSZTOFA K. dnia: 27.09.2014 11:18:30 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Chciałam polecić wszystkim, firmę Pana Krzysztofa, która zajmuje się usługami remontowymi. Ekipa wykonywała mi kompleksowy remont mieszkania w Warszawie. jestem z nich bardzo zadowolona, gdyż ciężko teraz o solidna ekipe, która nie pije, oddaje prace w terminie oraz zajmuje się wszystkim, bez większego zaangażowania mojej osoby. Zachęcam !
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Magda dnia: 27.10.2013 12:21:13 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją