Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Lux Med Jacek Szymański

Zawód: Ginekolog 
Adres: Mazowieckie, Warszawa Postępu 21 C
Telefon:
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Lux Med Słowa kluczowe: ginekolog, luxmed

Ocena: 0% pozytywna 5x

Jakość usług: 0% wysoka 5x
Terminowość: 33% bez zastrzeżeń 1x 1x 2x
Ceny usług: 2x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 1953
Data utworzenia profilu: 2014-11-21 18:36:23
Data ostatniej aktualizacji: 2014-11-21 18:36:23 

Opinie o Lux Med Jacek Szymański

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Stanowczo odradzam tego lekarza. Brak merytoryki, nie interesowało go nic z wyników, które przyniosła, badanie po kilku godzinach wspominam z odrazą i oburzeniem. Na fotelu czułam się potraktowana przedmiotowo, a na uwagę z mojej strony, że nigdy nie byłam badana w tak bolesny sposób, usłyszałam że może nigdy mnie porządnie nie zbadano. Chamstwo i brak poszanowania dla mojej osoby było wstrząsające.
Jakość usług: Niska
Opinia dodana przez: dnia: 2019-09-10 15:15:14 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Stanowczo odradzam. Lekarz zalecił mi przyjmowanie furaginy na zaplenie pęcherza przy podejrzeniu ciąży! Powiedział że nie ma innej metody leczenia zapalenia pęcherza. Badanie przeprowadził niedelikatnie. Zaleceń nie umieścił w systemie jakby się czegoś obawiał. Kolejny lekarz stanowczo zakazał przyjmowania furaginy w przypadku ciąży!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: Anna dnia: 2019-07-08 20:49:53 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Lekarz nie przeprowadza dokładnego wywiadu, mam wrazenie że problem z którym przyszłam w ogóle go nie interesował ( groźba poronienia),badanie nie delekatne,brak empatii, nie polecem
Jakość usług: Niska
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Opinia dodana przez: dnia: 2019-03-15 17:21:14 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Niby do doktora nic nie mam. Bo porozmawiał, wypisał lek który niby ma pomóc w nudnościach itp ale co do delikatnosci to mam stanowcze ALE. Nie jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, MEGA niedelikatny w badaniu (spowodował spory dyskomfort ) cóż nie polecam i nie wrócę. a niby mężczyźni są delikatniejsi- niestety!!!
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: dr dnia: 2017-11-03 11:12:15 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: bardzo słaby lekarz,niekompetentny. Przepisuje leki bez dokładnych badań. Zapisał mi lek w końskiej dawce hormonalny co tylko pogorszyło problem. Endokrynolog z którym to skonsultowalam złapał się za głowę jak to usłyszał. Jest niesympatyczny i traktuje pacjentki bardzo przedmiotowo byle żeby odbębnić wizytę.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Brygida dnia: 2014-11-22 00:05:37 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją