Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Tomczak-Kaluba

Zawód: Adwokat 
Adres: Wielkopolskie, 61-063 Poznań Sędziwoja 7/a
Telefon: Kom. 697397818
Adres e-mail:
Strona internetowa: www.ktk-adwokat.pl
Opis działalności: Doradztwo prawne oraz reprezentacja osób fizycznych i prawnych w postępowaniach przedsądowych i sądowych w zakresie: prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa administracyjnego prawa karnego. Słowa kluczowe: Adwokat w Poznaniu, porada prawna Poznań, rozwód Poznań, dobry prawnik Poznań, adwokat Poznań opinie, obrońca, radca prawny, dobry adwokat Poznań, radca prawny Poznań, skuteczny adwokat, apelacja Poznań

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1293
Data utworzenia profilu: 21.10.2014 16:45:58
Data ostatniej aktualizacji: 21.10.2014 16:45:58 

Opinie o Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Tomczak-Kaluba

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Zdecydownie polecam panią Adwokat, prowadziła naszą sprawę w Poznaniu o odszkodowanie, która zakończyła się bardzo korzystnie dla nas. Ceny porównywalnie jak i u konkurencji, ale podejście do klienta i zaangażowanie o klasę wyżej :)
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Łukasz Kraśko dnia: 27.11.2014 11:28:52 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją