Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Sanitarne Instalacje i Serwis Urządzeń Gazowych Bogusław Sadecki

Zawód: instalacje c.o. - usługi Hydraulik 
Adres: Wielkopolskie, 60-639 Poznań Nad Potokiem 25
Telefon: 61 866 01 60
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Sanitarne Instalacje i Serwis Urządzeń Gazowych Bogusław Sadecki Słowa kluczowe: Sadecki Bogusław Termet opinie

Ocena: 0% pozytywna 2x 3x

Jakość usług: 0% wysoka 3x 1x
Terminowość: 0% bez zastrzeżeń 3x 1x
Ceny usług: 0% niskie 1x 3x
Ilość opinii w serwisie: 5
Ilość odsłon profilu firmy: 1420
Data utworzenia profilu: 2014-07-31 14:12:24
Data ostatniej aktualizacji: 2014-07-31 14:12:24 

Opinie o Sanitarne Instalacje i Serwis Urządzeń Gazowych Bogusław Sadecki

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Panorama Firm - wszyscy go zachwalają. Ciekawe...
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: Akronim dnia: 2015-02-12 22:47:53 

Ogólna opinia: Neutralna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Sadecki nie urzęduje pod podanym adresem tj Nad Potokiem Poznań - miejsce pobytu - NIEZNANE
Opinia dodana przez: Bogusia dnia: 2015-01-16 17:34:39 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Jak zaczęły się problemy z piecem a Sadecki sobie nie radził - objechał mnie jakobym nalała kwasu do instalacji - no pogratulować pomysłu! Ja nawet z resetem komputera sobie radze kiepsko i proszę o pomoc córki.
Jakość usług: Niska
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: Obsługa na poziomie dna!!!
Opinia dodana przez: Iwona dnia: 2014-12-18 01:47:16 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Witam. Pan Sadecki montował mi piec dwubiegowy w piwnicy domu w 2004. Przez 2 lata chodzil dobrze a potem co roku pan S. robil przeglady za 400 zl i wymianiela jakies czesci - az nie zaczal sie wylaczac i syczec w 2010 r. Pan S. zrobil przeglad, wymienil czesci i odoamienil jakas czesc i skasowal 560- zl. Po tej "naprawie" nic sie nie poprawilo wiec zlozylam reklamacje: pan S. byl i poszedl - wyslal mi oferte na dwa inne kotly Termeta, bo mój rzekomo "był zlomem". Na szczescie byl u mnie moj brat i okreslil pana S. jako sciemniacza. Dal mi telefon kogos innego od Termeta. Nowy serwisant zapral piec do odkamienienia - skasowal 320 zl a piec chodzi do dzisiaj. Jak zapytalam go czy wymieniono jakies czesci powiedzial - ani jednej , a co? Tak wiec nie widze innej mozliwosci jak ocenic prace pana Sadeckiego NEGATYWNIE. To nie wszystko - w tym roku nastąpił wyciek gazu i przyjechal pan instalator. Zapalila sie niewielka ilosc gazu pod piecem. W efekcie silnie sie nagrzal. Instalator stwierdzil ze zle nawiniete byly pakuly, ktore przez dokrecanie sie zsunely - trzymalo kilka lat i puscilo. Oto robota "fachowca".
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: skandaliczna
Opinia dodana przez: dnia: 2014-09-05 21:28:58 

Ogólna opinia: Negatywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z pracy pana Sadeckiego korzystałam bardzo długo - serwisował piec przez kilkanaście lat co roku od ok 1998. W 2012 i 2013 nie wykonałam przeglądu z powodu tragedii w rodzinie - miałam inne sprawy na głowie a piec chodził. Zimą tego roku piec uległ awarii. Zadzwoniłam a p. Sadecki nerwowo mi odburknął: "Trzeba było dbać i robić przeglądy - nie było przeglądu nie będę naprawiał." Napisze tak: zawód to słowo zbyt delikatne do tego co poczułam, zwłaszcza że sporą kwotę u mnie zarobił przez te lata. Nie wiem czy umie naprawiać czy nie te Termety - ale wiem jakim jest człowiekiem. Jak mógł tak potraktować stałego czy jakiegokolwiek klienta - radzę popracować nad obsługą.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Zła
Ceny: Wysokie
Obsługa reklamacji: skandaliczne
Opinia dodana przez: Małgosia dnia: 2014-07-31 14:13:41 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją