Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Zakład Remontowo Budowlany Jacek Białek

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Małopolskie, Kraków
Telefon: Kom. 606 957 053
Adres e-mail: zrbjbialek(małpa)autograf.pl
Strona internetowa:
Opis działalności: Remonty i wykończenia wnętrz. Malowanie, gładzie gipsowe, flizowanie, łazienki, suche tynki (zabudowy, ścianki, sufity), murowanie, posadzki (w tym panele podłogowe), roboty elektryczne i wod-kan. Słowa kluczowe: firma remontowa kraków,remonty kraków,wykończenie wnętrz kraków,firma remontowa,firma remontowo-budowlana kraków,remont mieszkania kraków,fliziarz kraków,flizowanie kraków,malowanie kraków,malarze kraków,usługi remontowe kraków,dobry fachowiec kraków

Ocena: 100% pozytywna 2x

Jakość usług: 100% wysoka 2x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 2x
Ceny usług: 100% niskie 2x
Ilość opinii w serwisie: 2
Ilość odsłon profilu firmy: 3492
Data utworzenia profilu: 04.06.2014 16:40:42
Data ostatniej aktualizacji: 24.06.2014 22:37:38 

Opinie o Zakład Remontowo Budowlany Jacek Białek

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Kompleksowy remont lokalu łącznie z postawieniem ścianek działowych, całkowitym odnowieniem łazienki, kładzeniem podłóg przebiegł szybko i bezproblemowo. Pan Jacek potrafi sam zorganizować sobie pracę i nie trzeba go pilnować, a na koniec jeszcze posprząta - co niestety nie zawsze jest standardem. Polecam każdemu kto ceni sobie porządnie wykonaną "robotę".
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: Nie było i mam nadzieję - nie będzie, ale zapewniono mnie, że wszystkie ewentualne awarie zostaną usunięte.
Opinia dodana przez: Matylda M. dnia: 05.02.2019 14:43:35 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Solidnie i konkretnie - stara, dobra szkoła, o którą dziś już naprawdę trudno. Polecam! Dziękujemy jeszcze raz Panie Jacku!
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Rafał M. dnia: 04.06.2014 17:09:36 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją