Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

Usługi Remontowe i Budowlane Mariusz Bednarek

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Mazowieckie, Cukrówka
Telefon: Kom. 511 934 140
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Firma specjalizuje się w kompleksowych remontach i wykończeniach budynków. Słowa kluczowe: remonty, wykończenia,zabudowa poddaszy, budowa tarasów

Ocena: 100% pozytywna 4x

Jakość usług: 100% wysoka 3x 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 3x 1x
Ceny usług: 100% niskie 3x 1x
Ilość opinii w serwisie: 4
Ilość odsłon profilu firmy: 1561
Data utworzenia profilu: 2013-10-05 11:54:58
Data ostatniej aktualizacji: 2014-06-01 10:04:03 

Opinie o Usługi Remontowe i Budowlane Mariusz Bednarek

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Chcemy polecić usługi tej firmy.Wysoki profesjonalizm idzie w parze z kulturą pracy.Nasza kuchnia jest pięknie wyremontowana.Oboje z mężem jesteśmy zachwyceni tym serdecznym ,pełnym empatii człowiekiem.Gorąco polecamy usługi tego Pana.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: 2 lata gwarancji
Opinia dodana przez: Ewa i Jacek ze Skarżyska-Kamiennej dnia: 2016-04-14 00:58:07 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Polecam usługi tej firmy.Pracują szybko i dokładnie.Pozostawili po sobie porządek,co mile mnie zaskoczyło ,ponieważ inne ekipy z którymi pracowaliśmy jakoś nie zauważały stosów gruzu ,opakowań, ścinków drewna itp.które zostawały po zakończeniu ich prac. Pan Bednarek ładnie posprzątał zarówno po sobie jak i po poprzednich ekipach.
Jakość usług: Przecięta
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: dnia: 2015-03-08 17:29:49 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Z wielką przyjemnością pragnę Państwu polecić usługi tej firmy.Informacje o firmie znaleźliśmy w jednym z katalogów firm,Po wstępnej rozmowie spotkaliśmy się z właścicielem firmy.Mieliśmy obawy przed zatrudnieniem kogoś kogo nie znamy, ale nie mając nikogo znajomego postanowiliśmy zaufać firmie z internetu.Z pośród kilku ofert, wybraliśmy firmę P.Bednarka.Jego oferta nie była najtańsza ,ale przekonał nas swoim fachowym podejściem do inwestycji.Chodziło o remont elewacji.Doradził nam prosty,zupełnie inny od tego jaki zakładaliśmy sposób remontu.Trochę źle obliczył czas potrzebny na wykonanie zadania,ale ponieważ pracowali codziennie 2 godz dłużej opóźnienie wyniosło tylko 2 dni.Warto było poczekać te 2 dni, bo efekt przerósł nasze oczekiwania.40-to letni dom wygląda jak nowy.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Niewielkie opóźnienia
Ceny: Niskie
Obsługa reklamacji: 5 lat gwarancji
Opinia dodana przez: Andrzej dnia: 2014-05-19 11:36:18 

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Praca została wykonana w umówionym terminie, Pan Mariusz zrobił wszystko tak jak obiecał, zakupił potrzebne materiały, wykonał solidnie swoja pracę,wszystko jest równe i proste.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Przeciętne
Opinia dodana przez: emila dnia: 2014-03-25 20:41:26 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją