Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

Powrót do głównej strony

KRISSBUD Krystian Redzik

Zawód: budowlane usługi i remonty Budowlaniec 
Adres: Śląskie, Tychy
Telefon: Kom. 690 263 675
Adres e-mail:
Strona internetowa:
Opis działalności: Słowa kluczowe:

Ocena: 100% pozytywna 1x

Jakość usług: 100% wysoka 1x
Terminowość: 100% bez zastrzeżeń 1x
Ceny usług: 100% niskie 1x
Ilość opinii w serwisie: 1
Ilość odsłon profilu firmy: 1077
Data utworzenia profilu: 2014-04-14 12:33:44
Data ostatniej aktualizacji: 2014-04-14 12:33:44 

Opinie o KRISSBUD Krystian Redzik

Ogólna opinia: Pozytywna  Zgłoś wniosek
Uzasadnienie: Pan Krystian jest godnym polecenia fachowcem. Wykonaną przez niego łazienką zachwyca się każdy kto miał okazję ją zobaczyć. Warto zaznaczyć, że moje niedawno nabyte mieszkanie to czysty PRL, co jest jednoznaczne z nierównymi, niewypionowanymi dobrze ścianami, odpadającym tynkiem składającym się głównie z piachu. Nadto płytki, które kupiliśmy z małżonką nie należały do tych z górnej półki, w konsekwencji nie były idealnie proste. Pan Krystian, który osobiście prowadził remont łazienki, poradził sobie ze wszystkimi wyzwaniami pomieszczenia. Płytki zostały położone idealnie równo. Nigdzie nie ma "schodów", wystających "zębów". Wykonał też poprawki, tam gdzie ja amator, nie poradziłem sobie (m.in. przy zgrzewaniu rur wodnych). Warto dodać, że Pan Krystian jest osobą z inicjatywą. Doradzi, zaproponuje ciekawe rozwiązania. Ceny są niewygórowane. Także materiały, na których pracuje Pan Krystian nie należą do najdroższych, a do ich jakości nie mam żadnych zastrzeżeń. Po różnych doświadczeniach z fachowcami z różnych dziedzin, z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Krystiana i jego samego jako wykonawcę.
Jakość usług: Wysoka
Terminowość: Bez zastrzeżeń
Ceny: Niskie
Opinia dodana przez: Paweł dnia: 2014-04-14 13:01:47 

Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją